Přejít na obsah

ukončení smlouvy a nová objednávka kvůli slevě


Návštěvník Roger

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
To každej, kdo se nastěhuje po tobě, by už nemohl bejt nový klient.

 

 

 

Přečti si pořádně, co jsem psal. Pokud bude v bytě nový nájemník, tak samozřejmě připojen bude. Pokud ovšem ten samý nájemník na té samé adrese vypoví a znovu uzavře smlouvu, tak nový klient nebude !!! Stále se tady dokola objevují odpovědi, že by UPC bylo blbý, kdyby nepřipojilo znovu apod. ale jsou to zřejmě jen domněnky, žádná fakta. Před chvílí jsem po nějaké době opět zavolal na klientskou linku a bylo mi opětovně znovu sděleno, že pokud vypovím smlouvu a následně znovu objednám, tak již nebudu pro UPC nový klient, na jiného v bytě to uzavřít nemohu, neb nemám na koho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
To každej, kdo se nastěhuje po tobě, by už nemohl bejt nový klient.

 

 

 

Přečti si pořádně, co jsem psal. Pokud bude v bytě nový nájemník, tak samozřejmě připojen bude. Pokud ovšem ten samý nájemník na té samé adrese vypoví a znovu uzavře smlouvu, tak nový klient nebude !!! Stále se tady dokola objevují odpovědi, že by UPC bylo blbý, kdyby nepřipojilo znovu apod. ale jsou to zřejmě jen domněnky, žádná fakta. Před chvílí jsem po nějaké době opět zavolal na klientskou linku a bylo mi opětovně znovu sděleno, že pokud vypovím smlouvu a následně znovu objednám, tak již nebudu pro UPC nový klient, na jiného v bytě to uzavřít nemohu, neb nemám na koho.

A co čekáš, že ti na zákaznické lince řeknou? Že jsou za každého klienta, který platí alespoň něco, rádi jako nikdy předtím (když už mají i pokles klientů u internetu, což až dosud nikdy nebylo)? To ti samozřejmě neřeknou, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single
Před chvílí jsem po nějaké době opět zavolal na klientskou linku a bylo mi opětovně znovu sděleno, že pokud vypovím smlouvu a následně znovu objednám, tak již nebudu pro UPC nový klient, na jiného v bytě to uzavřít nemohu, neb nemám na koho.

Vždycky se můžeš o něco pokusit. Můžeš třeba udělat objednávku na svoji adresu a cizí jméno - měl jsem takhle UPC dva roky. Anebo, minulý týden jsem zavolal na infolinku, že je to pro mě moc drahé (výpověď jsem vůbec nezmiňoval) a druhý den volali zpět, že mi snižují cenu na 312 kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento týden nám zapojují do paneláku televizi a internet firmy PODA. Za17 dnů mi končí "retenční" nabídka UPC a budu muset žádat o její prodloužení. Co mi radíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Zrovna u PODA to žádná sláva není, u samostatného netu mají 100/20, což od září UPC u tarifu 240/20 v down více než dvojnásobně překoná a v up vyrovná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...