Přejít na obsah

Nový majitel bytu+služby UPC v něm


Návštěvník Badis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Badis

Zdravím.Prodávám byt kde využívám služeb UPC (tv+interne) Budoucí majitel souhlasí s pokračováním využívání služeb UPC jen s jiným(levnějším) balíčkem služeb.Volal jsem do UPC jak toto probíhá.Bylo mi řečeno že samozřejmě písemnou formou(smlouvou).Je na toto k dispozici nějaký formulář nebo budu muset smolit něco sám?Na stránkách UPC -Péče a podpora- jsou jen vyjmenovány údaje(data),která jsou potřebná uvést ve smlouvě + podpis(asi obou stran) a poslaní do UPC.Nemá s tím někdo už nějakou zkušenost? Děkuji předem. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

Nájemní smlouva?? Jedná se o prodej bytu novému majiteli s tím že služeb UPC se bude nadále využívat byť s malou změnou tarifů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Podle mě by si měl původní majitel smlouvu řádně vypovědět/ukončit a nový majitel uzavřít novou smlouvu na sebe. Nějaké přepisování mezi cizími osobami je značně nestandardní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nevím jestli mají a už jsem ani dlouho nečetl VOP, jestli taková možnost je, ale sám bych to rozhodně řešil viz výše. A poslání balíku do Nymburku je triviální věc, z toho nikdo mít strach nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...