Přejít na obsah

Nastavení ICQ


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Aha,tak ve frwallu to nebude, neconnectuje se to ani bez ZA. Instaluju to sestře na starej comp s W98, tenhle problem mě fakt překvapil. Že by chyba ve verzi ICQ?Zkusim nižší verzi ICQ,jinak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

zdarec, ted trosku jiny problem ihledne ICQ a sice file transfer. ICQ funguje, problem je pri posilani i prijimani souboru pres icq s dnes jiz klasickou hlaskou "can't establish connection".

ZKousel jsem pro jistotu nastavit proxy ( i kdyz u karnevalu tusim neni treba ) a dopadl jsem jeste hur, icq nebezelo vubec. help me !

Mimochodem ten samy problem i u mirandy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Mas nejspise ICQ 2003b nebo starsi verzi. S temi muzes soubory posilat jenom uzivateli s verejnou IP a prijimat s nejvetsi pravdepodobnosti vubec-nebo jen se stestim od uzivatele s verejnou IP (totez se tyka ICQ CHATu - potrebujes aspon jednoho s verejnou IP adresou, ktery otevre port a muzes komunikovat, pak uz i mezi pasivnimi - klidne po otevreni prenosu muzes toho aktivniho vyhodit a jede to, ale pro zacatek ho potrebujes :) )

 

Ale vyresit se to da tim, ze updatujes a stahnes si ICQ 5 (myslim, ze posledni verze je 5.04)

 

Mam zatim porad Erkor a tim padem jsem passive} Erkor ma snad pro celou republiku jednu IP adresu ...:D ) ale jede to - kdyz zrovna funguje pripojeni k NETu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Používám ICQ 5.04 build# 2321 a nemám žádný problém s posíláním ani přijímáním souborů, přestože já i někteří z protistran máme jen neveřejné adresy. Tady jsou linky:

Program: http://www.slunecnice.cz/product/ICQ-Lite/

Čeština: http://cestiny.idnes.cz/pi/icq5cz.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...