Přejít na obsah

Programová karta od UPC


Návštěvník Breuse

Doporučené příspěvky

Návštěvník Breuse

Zdravím, asi to bude trochu triviální dotaz a je dost možné, že se tu už někde vyskytuje, ale.. Včera nám technik přivezl CA modul s programovou kartou od UPC. Hráli jsme si na velké frajery, že si to všechno zvládneme nainstalovat sami, abychom samozřejmě ušetřili. Po nějaké té době rozčilování jsme došli k tomu, že jsme nainstalovali všechny kanály, které programová karta nabízí. Jediný problém je v tom, že minimálně polovina z nich hlásí zablokovaný signál a to se týče i těch, které se předtím se STB dali bezproblémově sledovat (jedná se především o slovenské programy). Naši si koupili televizor Samsung UE46ES6300S a ani jeden s ním neumí, takže mi většinu problémů hází na hlavu a já si zrovna s tímhle nějak nevím rady. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nejdříve zkontroloval to správné zasunutí modulu a karty, pak čekej cca tu 1/2 hodiny.

 

V menu TV je někde položka, u Samsungu většinou pojmenovaná, "Běžné rozhraní", tam pak najdi "Stav předplatného" (Subscription Status) a tam musíš mít pod datumem 1.3.2013 - 31.3.2013 něco jako 01FFFFFF. Pokud to takhle budeš mít, tak čekej na "spárování" modulu a karty. Pokud to do 1 hodiny nenaběhne volej KC

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na novú kartu by mala po spárovaní karty a CAM nabehnúť "10 dňovka" (freepreview) od dátumu spustenia s volnym vysielanim vsetkych programov na 10 dní s kódom 01FFFFF a celý prislušný mesiac s kodom objednanej služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...