July 9, 200421 yr Dle neoficialnich informaci z Karnevalu by se od 10.7.2004 mela vsem zakazniku vyuzivajicim internet zvysit rychlost pripojeni zkusebne do konce cervence na 2 Mbit / 150 kbit. Jestli to je pravda uvidime kazdopadne by to byl narez !!!! Zdravi Dan
July 9, 200421 yr Ja bych uvital spis vetsi datovej limit.Myslim ze takovejch 30-40GB by nebylo naskodu.Zrychlenim moc neziskame.
July 9, 200421 yr Pry to maji byt 2 Mibit/s.....kdyz se podivate do ceniku na www.karneval.cz.....maji se zvednout i datove limity...u varianty 2 Mbit/150 kbit....se zvysi limit na 40 GB. Dan
July 10, 200421 yr Ja bych uvital spis vetsi datovej limit.Myslim ze takovejch 30-40GB by nebylo naskodu.Zrychlenim moc neziskame. Me treba datovej limit 20 GB bohate staci, takze spis uvitam zvyseni rychlosti. Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
July 10, 200421 yr Tempu stahování vyhovuje- limit je omezenej- dyť já jsem schopen za jeden den stáhnout tak 2-3 GB .-)
July 10, 200421 yr Takze zatim se zadne zvyseni nekonalo...zkusim jeste kontaktovat kamose z Karnevalu, ktery mi tuto informaci predal....uvidime.... Dan
July 10, 200421 yr no na takovy kamose se v dobrem slova smyslu vy*ser. Tady to podelal samotny Karneval, kdyz vsude uvadi rychlost od 1.7. a jeste dnes se nic takoveho nedeje!! Kdyby vsude nedavali to lzive datum, tak bych to pochopil, ale tohle jednani mi spis zavani TELECuMEM a tam bych to i unes, ale tady? Nekdo to jiste v Karnevalu pekne posr*l a ne malo )
July 10, 200421 yr Cituji reakci z fora na Zive.cz : Podle Infolinky zrychleni bude pro VSECHNY !! turba az od srpna na 14 dni test provoz na 2Mbit a pak od zari podle analizy reakce zakazniku 1Bit pro stavajici Turbo Kabel 150 Mb/s - Komfort Compal VF, VTV box, CA modul Brno
July 10, 200421 yr To jsou jen neci znovu s prominutim pindy a ne zadny oficialni informace na ktreych se muze stavet a jestli se toho chytlo vic ctenaru zive, tak . Cenik od 1.7.2004 mluvi jasne a to je pro mne to hlavni! Turbo jakykoliv ma od 1.7. 2004 v ceniku uvedeno 1000/150kbps a tak to taky ma byt No, ja uz napsal na patricna mista duraznou pripominku a cekam co se bude dit. Nekdo z vedeni Karnevalu mi totiz zaroven neco sliboval a nejak se to vse zahladilo do kouta a to se mi dosti zajida...takze se snad uz NORMALNE jeden dozvi, JAK TO TEDA OPRAVDU VSECHNO JE!!! Lidi, nenechme si sr*ti na hlavy.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.