Přejít na obsah

UPC blokuje iptv Antiku


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Len pre zaujimavost, nie som majitelom spominaneho boxu, realnost blokovania som ale samo s boxom testol.

Len nesuhlasim s postojom UPC. Koder riesenim by bolo FUP a nie blokovanie konkretnej sluzby. Dnes toto zajtra nebude OK IP telefon a co potom?

Nechcem malovat bubakov na stenu, skratka len nemusim cenzuru ako taku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Zatazovanie internetovej infrastruktury proste neobstoji taky argument. Predsa je jedno ci dam 300GB do warezu alebo na stream telky od Antiku.

Televizia od Antiku je silnym konkurentom, v porovnani cena vs kvalita sluzieb, tak to zablokovali, kedze by im to kazilo biznis.

Ostatne veci to su uz len obkecavacky. A obranovat sa, nema zmysel

 

To ze by to navysovalo traffic, tiez neobstoji Slovensky portal huste.tv je vyrobcom obrovskeho trafficu a nelimituju to, youtube ma obrovsky traffic, warez, torrenty... prave takto okato sa obuli do Antiku. Kto chce pricinu si najde. Tento krok sa rozhodne UPC nepacil.

 

Namiesto toho aby lepsie vedeli celit konkurencii, tlacia na nespravnych miestach. Napriklad sluzbu HBO GO a HBO OD uz predstavuju rok a pol konkurencne Magio ma HBO OD uz tusim 4 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Majitel sítě (což je UPC) si může o svém majetku rozhodovat jak uzná za vhodné. A jestli tam někoho nechce, tak má dotyčný smůlu a musí jít holt parazitovat někam jinam, kde mu to ještě trpí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskutujuci na tomto fore sa z mojho subjektivneho pocitu vacsinou stavaju na stranu UPC. Dovodom je to, ze UPC si predsa logicky nenecha zahlcovat svoju siet, Antik parazituje a pod. Skuste sa na to pozriet mojou optikou a o optikou ich zakaznika. UPC mi ponuklo pripojenie s max rychlostou 120mb, neobmedzenym mnozstvom prenesenych dat a s informaciou, ze ziadnu internetovu sluzbu neblokuju. Tento ich navrh som prijal a za sluzbu platim. Poctivo som si preluskal ich VOPky a nikde nie je uvedene, ze mi mozu zablokovat pristup kamkolvek, ak tym neporusujem napr zakony. Tym ze mam box od antiku som ziadny predpis neporusil, dokonca ani tym, ze od antiku taham data. Preco mi teda blokuju pristup? Ak to nazvete tvboxom ok, ja vsak vyuzivam aj inetovy prehliadac, youtube "prehravac" Aj taketo bezne potreby sluzi box od antiku. A vyetko mam blokovane. UPC mi teda hovori, ze na surfovanie mozem vyuzivat akekolvek zariadenie s vynimkou antik boxu. Na udu e mi povedia, ze uz nebudem moct pouzivat TV od Samsungu alebo NB od Sony? Aby som to skratil, chcem vyuzivat to, co mi ponukli, to, co mi UPC zmluvou potvrdilo. Ak ich siet nestiha, nemali ponukat neobmedzeny net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

Ked tak sa zamyslime nad danou vecou su v podstate len dve moznosti preco sa zakaznik rozhoduje pre Antik Smart TV BOX:

 

Prvym vyberom je bezkompromisne cena, 99eur sa ozeliet da a 5,88eur za zakladny balik ktory coskoro predstavia z dlhodobeho hladiska je vyhodne, ako platit digital basic so set top boxom nejakych 16,90eur zaklady set top box alebo 17,90eur s ca modulom alebo 19,90eur s hd-dvr boxom.

 

Druhym vyberom je akesi multimedialne centrum, aplikacie ako YouTube, tv archiv, web browser a podobne. Nuz v tejto veci ma UPC viditelnu medzeru. HBO OD a HBO GO uz slubuju priliz dlho. TV Horizon ktory je uz predstaveny v Holandsku, Nemecku, Irsku tu uz mal byt davno.

 

Tymto vsetkym chcem povedat to, ze Antik vyuzil medzeru vo funkcionalitach a navyse to ponukol za fasa cenu.

 

Ja verim ze Antik s tymto pocital a je jedno aky provider to blokovat zacal. Ja verim ze spravia sikovnu fintu a predaj set top boxov pojde na dracku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...