Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Jestli mluvíte o Kaonu HD PVR, tak se UPC vyjádřilo, že na něm Horizon prostředí nebude a dokonce je prý už ani nemají. V tom chatu s generálním ředitelem psali, že sjednocují řazení kanálů a mění to dle požadavku zákazníků.

 

Jinými slovy, pokud mi ten Kaon teďka kixne, jakože asi brzy jo, tak mi UPC nacpe automaticky Horizon, protože nic jinýho nemaj? Resp. jen ten menší Kaon s nahráváním na externí disk. A CI moduly jsou zřejmě navždy fuč. Takže buď se vzdát kontinuálního nahrávání (či snad eventuálně dokoupit hdd) nebo tahat nový dráty po bytě kvůli něčemu co nevyužiju, nechci a co po x měsících má stále mouchy. Luxus.

 

Jinak k Telce, Smíchovu, Zoomu, Love a Max v HD... Všechny stanice jako takové samozřejmě v nativu jsou. Minimálně co se grafiky týče. Liší se však počet pořadů v HD. Na Telce jich je pochopitelně nejmíň, jelikož to je v podstatě Nova Retro. Na Smíchově to je lepší a +- stejně je na tom i ta Love. Nejvíc jich je na Zoomu a Max, ale procentuálně ani tam to není kdo ví co. Zoom ze začátku neměl v nativu skoro nic, ale po necelých dvou letech už je trochu někde jinde. Obecně ale i SD pořady budou na všech 5 vypadat líp, hlavně pokud se jedná o něco novějšího kde HD kopie existuje (a v podstatě to jede HD->SD->HD) - což je pak sice pseudo-HD, ale díky aspoň za to.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Budulman

Ano, mají už jen v nabídce 2 stb, oba s Horizonem, jeden HD DVR Mediabox (cihla), který umí nahrávat (má HDD) a druhý HD Mediabox (stále KAON), nemá HDD, ale píšou, že se dá připojit externí HDD do 500GB.

Pak už jen možnost někde sehnat CA modul, kterej UPC momentálně (dlouhodobě) nemá skladem a samozřejmě ho nepromuje, páč je pak bez čárky za Horizon.

 

K tomu řazení programů všeobecně... je od nich sice hezký, že sjednocují řazení kanálů a mění to dle požadavku zákazníků, ale co zákazník, to jiné preference a navíc co mě vadí nejvíc, musím mít např. neobjednané HBO a další programy mezi těmi co mi jdou, nejde mi je nacpat někam dozadu, aby mi nepřekážely a tohle pochybuju že budou řešit, chytrolíni... I když by se to podle mě dalo jednoduše rozlišovat podle předplatného a udělat tak víc profilů, kdy podle objednaných programů ty neobjednané půjdou automaticky někam dozadu, když už to neumí nechat přímo na zákazníkovi.

Ale stejně bych asi zase chtěl moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima MAX HD bude hned od svého spuštění 20. listopadu součástí všech televizních tarifů UPC, tedy Klasik, Komfort i nejvyššího Komplet. V průběhu prosince bude Prima MAX v klasickém rozlišení dostupná také v nabídce Digi Mini a mobilní televize Horizon Go.

 

UPC zároveň od 16. listopadu zařadila do všech svých tarifů další 3 kanály ve vysokém rozlišení – Prima LOVE HD, Telka HD a Smíchov HD. Celkem tak UPC nabízí 49 kanálů v HD, což je nejvíce v České republice.

 

 

Prima MAX součástí nabídky UPC

Skupina Prima zahájí vysílání pátého kanálu Prima MAX v pátek 20. 11. 2015 od 20:11 americkým blockbusterem Vlk z Wall Streetu, který svým předplatitelům nabízí rovněž videotéka My Prime. Nová stanice TV Prima primárně cílí na diváky ve věku 25-44 let a na rodiče s dětmi. Obsahově bude zaměřena především na zahraniční tvorbu s důrazem na filmový obsah.

 

„Nový kanál Prima MAX vhodně doplní naši televizní nabídku v rámci multikanálové strategie, kde má každá z našich stanic jasně profilovanou programovou nabídku. Diváci se mohou těšit na pravidelný přísun komedií, akčních i českých filmů. Nebudou chybět ani exkluzivní oscarové trháky,“ říká Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

 

http://www.parabola.cz/clanky/5708/upc- ... naly-v-hd/

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den, Váš dotaz jsem předala na produktové oddělení. Jakmile obdržím konkrétní informace, budu Vás kontaktovat. Péťa, UPC Facebook tým. Hezký den, tak dle obdržených informací Primu MAX ve standardním rozlišení neplánujeme. Většina TV přijímačů dostupných v České republice, má kabelový (DVB-C) tuner již v HD verzi. Stejně tak postupujeme i u digitálních přijímačů. Více než 80% klientů již využívá přijímače s HD přístupem, takže si vychutnají Primu MAX v nejlepším možném obrazovém provedení. Primu MAX ve standardním rozlišení pustíme do konce příštího týdne pouze v nabídce Digi Mini (v modulaci DVB-T). Péťa, UPC Facebook tým

 

 

 

Doplněno : 15:08 Prima Max v SD rozlišení bude dostupná v průběhu prosince. David - UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...UPC zároveň od 16. listopadu zařadila do všech svých tarifů další 3 kanály ve vysokém rozlišení – Prima LOVE HD, Telka HD a Smíchov HD.....

 

Ladil jsem, ale nic nového se neobjevilo? Nebo je na to nový MUX?

 

už na to koukám:

562Mhz 256QAM ..
Nějak jsem to předtím přehlédl nebo co :)
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Bílá krabice
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

To se mi nějak nezdá. V terestrice určitě nevysílá v HD a s výjimkou severní Moravy tam startuje už dnes a pochybuji, že jako přímý upscale HD verze včetně HD loga. To by bylo zmatených lidí. Připadá mi to spíš jako výmluva UPC a to hodně hloupá. Ne že bych o SD verzi kanálu, který je v HD, nějak stál, ale tohle vyjádření mi prostě nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...