Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Hezký den,

nový program TLC bude spuštěn 23. 6. 2014 odpoledne. Těší mě Váš zájem o naše služby. :-)

Evča, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ach jo, kdyby radši pracovali na tom, aby vrátili Novu Sport a Novy v HD. To je mnohem důležitější, než nějaký pitomý ženský kanál a HBO pro pár předplatitelů. Už jsou to skoro tři měsíce a UPC nejedná. Už toho začínám mít plné zuby!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nova sport můžete sledovat zde http://voyo.nova.cz/product/tv-zive/289 ... nova-sport

 

To bych musel být cvok, abych se někam (voyo.nova) přihlašoval a platil předplatné, když už za DTV platím UPC. Ono zas tak úžasné filmy a programy tam nejsou. A místo Novy Sport mám SlovakSport HD a není o nic horší než Nova Sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Cože?! A jinak je pán zdráv? Slovak Sport je parodie na sportovní kanál, navíc ne příliš povedená a to nejen obsahově, ale i obrazově. Kde mám na Slovak Sport F1, GP2, NHL? Nikde. To má Nova. A já to teď díky stupiditě UPC nemám. Poprvé po letech vážně uvažuji, že bych od UPC odešel. A může si za to UPC samo!

 

A Voyo taky nemá všechno, protože na něco Nova internetová práva prostě nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Štěpán
Šlágr TV nahradil v nabídce 15 programů, které nepotřebují STB, stanici UPC express.

Zřejmě na žádost diváků důchodového věku.

Ty máš něco proti divákům důchodového věku. Jestli ano, tak by jsi si měl uvědomit, že za takových 30, 40 let budou mít ně co proti lidem důchodového věku jinací teenageři a ty budeš na místě těch dnešních důchodců. Rodiče by ti měli dát pár výchovných.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...