Přejít na obsah

Krátkodobé výpadky signálu


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Pátek, 8. února 2013

Už delší dobu pozoruju krátkodobé (1 sec) výpadky či poruchy signálu v různých denních dobách, některé dny častěji, někdy žádné. Dnes od asi 17 h do teď velmi časté... Působí to dojmem nedokonalého-přerušovaného spoje spoje. Zaznamenal jsem to na muxu 1 (CT atd). Jelikož na fóru nejsou v poslední době podobné stížnosti soudím, že se jedná o lokální záležitost. Takže se ptám zejména pánů mipo a HaWe i ostatních v okolí, zda pozorují něco podobného. Pro zajímavost, z 2M2 přijatých je cca 1k5 ztracených paketů.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tak odezvu z DC jsem nečekal, ale je to možné. Matně vzpomínám, že část DC byla jedna z posledních budovaných Karnevalem...

Pokud se to potvrdí, mám asi hodinový záznam vžskytu chyb s přesnými časy. Teď koukám, že problém stále přetrvává (mux 1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Newman81

V Otrokovicích docházelo k výpadkům signálu na ČT24 včera kolem třetí hodiny odpoledne. Dnes pro změnu některé kanály hlásí úplnou ztrátu signálu (např. Eurosport HD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokračování tohoto vlákna je zatím bezpředmětné. Jednak jsem nedostal větší odezvu z blízkého okolí, jednak právě probíhá rekonfigurace sítě, takže krátkodobá přerušení mohou nastávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Retiree

Tak dnes opět po delší době ve větší míře zaznamenávám od rána stejný problém. V intervalu několika sekund až desítek minut cca jednosekundové utlumení zvuku, někdy provázené rozpadem obrazu. Zaznamenáno pouze u muxu 1 na 410 MHz. U stejného muxu na 658 MHz žádný problém.

Uvádím pouze pro zajímavost, protože příští týden mají být původní kmitočty Karnevalu vypnuty.

Přesto dotaz na technika: Do jaké úrovně může dohledové centrum lokalizovat podobnou poruchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník

add dotaz an technika: pokud se jedná o jednotlivce tak vůbec, pouze v omezené míře technik na místě, u většího výpadku záleží na rozsahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...