Přejít na obsah

Wifi modem Cisco EPC2425 a Android


Návštěvník novotny-milos

Doporučené příspěvky

Návštěvník novotny-milos

Dobrý den,

 

doma používám wifi modem Cisco EPC2425 pronajatý od UPC. Wifi u notebooku funguje normální rychlostí, ale při pokusu připojit jakékoliv zařízení, které používa systém Android (mobilní telefon, tablet) je internetová odezva velmi pomalá. Přitom při připojení jinde pomocí jiných wifi routerů tyto zařízení s Androidem pracují normální rychlostí.

 

Podpora UPC mi poradila změnit zabezpečení z WPA2 na WPA. Bez účinku. Zkoušel jsem měnit i kanály na kterých wifi běží a taktéž nic.

Dříve jsem používal jenom modem UPC a wifirouter vlastní. Pravděpodobně se k této variantě budu muset vrátit, pokud se mi to nepodaří nastavit.

 

Můžete mi prosím někdo něco poradit co by se ještě dalo dělat? Obávám, že asi wifi modem ECP2425 nebude patřit k nejpovedenějším.

 

Předem díky za pomoc.

 

M.N.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem s android telefony nikdy neměl problém a to byly modemy defaultně nastaveny ;) Vše tedy byly androidy od verzí 1.5 až po 2.3.4 a jednou vlastně i Honeycomb. Žádný problém jsem neměl. Všechny telefony běželi na G čku. Co máte za značky zařízení a verze systému? A je nějaký program, který máte ve všech zařízení a mohl by mít vliv na internet/wifi?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...