Přejít na obsah

manuální ladění Sharp


Návštěvník Tazin

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tazin

Zdravím všechny nápomocné,

 

omlouvám se, zda tu je již podobné vlákno, buďto neumím vyhledávat nebo holt si stojím na kabelu, nicméně k věci.

 

Objednal jsem digitální kabelovou telivizi upc a vzhledem k tomu, že televize (Sharp-LC26D44E) má na manuálu uvedeno HD ready i DVB a na televizi je fyzicky CI slot, tak jsem si po potvrzení klientským servisem objednal CA modul s kartou.

 

Problém nastal v okamžiku, kdy jsem měl manuálně naladit paramtry sítě UPC. V menu televize jsem nalezl pouze možnost ladění frekvence, ale ne již dalších uvedených parametrů (Modulace, Symbolrate, atd..).

 

No bohužel jsou tu dvě možnosti, buď jsem trouba a neumím naleznout patřičnou stránku v nastavení tv nebo jsem velkotrouba a televize není vhodná pro tento modul.

 

Prosím o radu, ať už jak ladit, popřípadě jak postupovat v případě asi výměny za settop box??

Či jakkoli jinak postupovat?

 

Díky a snad jsem triviálním dotazem nepobouřil..

 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tazin

no tak jak jsem asi pochopil problém by mohl být v tom, že televize je "jenom "CI" a potřeba je "CI+" jsem na správné stopě?

 

jak postupovat i v intalačním manuálu přímo od upc je uvedeno pouze, že televize musí být vybavena slotem "CI".

 

jak postupovat prosím? vyměními to za stb, bez problémů nebo mě zase skásnou, přesto, že mě na tohle nikdo neupozornil?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Tenhle typ tv nemá dvb-c tuner,takže zavolat na klientské centrum upc a domluvit se jak postupovat dál -- CA modul vrátit a stb pronajmout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník BrkoBrko

Myslím, že přijímat HD programy není problém. Je možno naladit DVB-T a tam HD programy jsou, nebo použít HD set top box od UPC a připojit kabelem HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

HD ready je označováno zařízení se schopností zobrazit vysoké rozlišení (720p, 1080i or 1080p) - v tomto případě 720p),ale nemá vestavěný HD tuner,takže ano bude schopen naladit HD programy,ale s stb (buď DVB-C nebo DVB-T2) a to HD programy v rozlišení 720p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

pro cvancaru:

From Wikipedia, the free encyclopedia

 

The HD ready is a certification program introduced in 2005 by EICTA (European Information, Communications and Consumer Electronics Technology Industry Associations), now DIGITALEUROPE.

 

There are currently four different labels: "HD ready", "HD TV", "HD ready 1080p", "HD TV 1080p". The logos are awarded to television equipment capable of certain features.

 

In the USA, a similar "HD Ready" term usually refers to any display that is capable of accepting and displaying a high-definition signal at either 720p, 1080i or 1080p using a component video or digital input, but does not have a built-in HD-capable tuner.

 

Já si vždy myslel,že je to jak jsem napsal výše - já anglicky moc neumím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...