Přejít na obsah

Bylo by dobré používat stejný metr pro všechny


Návštěvník lejno

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno
Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: viewtopic.php?f=10&p=66280#p66280.

Ahoj,

i kdyz jsem spis rad ze pises do diskuzi na tomto foru, protoze casto dokazes poradit ostanim uzivatelum, tak tvoje nerest v podobe obcasneho slovniho napadani ostanich uzivatelu uz posledni dobou zacina presahovat unosnou mez,

proto ti musim ti udelit prvni varovani, pokud v tom i nadale budes pokracovat musel pristoupit k tvrdsim opatrenim, jako nutnost schvaleni tvych prispevku administratorem, nebo docasneho az trvaleho zamezeni pristupu na toho forum.

 

Klidně si ten můj účet smaž, já sem nemusím psát vůbec nebo si změním IP a budu sem psát dál, jak budu mít náladu. Ale rozhodně si nenechám od nějakých anonymů kadit na hlavu - ti mě můžou nazvat úchylem a já je ne??? Nemám jim to nakonec ještě odkývat?!

 

33woal0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by dobré používat stejný metr pro všechny

To mas samozrejme pravdu a take nejsi jediny komu tahle varovani obcas posilam,

ale tohle se netyka jen toho konkretniho prispevku,

kdybys ale zkopiroval i par predeslych prispevku z toho vlakna, tak by bylo hned jasne kde tahle urazliva diskuze zacala.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jenom jsem se zeptal, proč to zajímá zrovna někoho z PODA. A to je normální dotaz, nic urážlivého. A skutečně bych chtěl vidět, jak podobné oznámení dostávají anonymové, kteří tady mnohdy píší daleko větší vulgarismy, než jenom zopakování slova úchyl. Končím, už mě to nebaví :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto fórum je seriózní, a jen kvůli tvým ( uživateli "ELNC" ) příspěvkům jsem požádal admina tohoto fóra o zprovoznění takzvaného BLACKLISTU. Protože ty tvoje příspěvky ( kecy ) nestojí za čtení.

 

Toť můj názor.

 

PS: Ještě uživatel "PESFILIPES" je zralej na přidání. Ale naštěstí ten už sem moc poslední dobou nechodí. Snad to nezakřiknu. :D

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Toto fórum je seriózní, a jen kvůli tvým ( uživateli "ELNC" ) příspěvkům jsem požádal admina tohoto fóra o zprovoznění takzvaného BLACKLISTU. Protože ty tvoje příspěvky ( kecy ) nestojí za čtení.

 

Toť můj názor.

 

PS: Ještě uživatel "PESFILIPES" je zralej na přidání. Ale naštěstí ten už sem moc poslední dobou nechodí. Snad to nezakřiknu. :D

Můj názor na tebe je taky jasně daný a opravdu nehodlám řešit nějaké pocity méněcennosti na tvé straně, které pramení z toho, že sem tě jednou poslal do patřičných mezí (a mimochodem to udělám kdykoliv znovu, když k tomu bude důvod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník lejno
Z důvodu porušení pravidel vám bylo uděleno varování od administrátora nebo moderátora tohoto fóra.
Toto varování se týká příspěvků, který jste odeslali: viewtopic.php?f=7&p=75532#p75532.

 

Ahoj,

prestan uz laskave prudit ostatni diskutujici a neustale jim za kazdou cenu vnucovat svuj nazor,

tohle se netyka jen zmineneho prispevku a vlakna, ale i spousty dalsich, ktere jsem od tebe cetl.

Tato tvoje spatna vlastnost uz zacina lezt na nervy nejen ostatnim ale i me, ja to dlouhou dobu prehlizel, ale vsechno ma svoje meze.

Ber to jako prvni varovani, pokud v tom budes i nadale pokracovat, musel bych pristoupit k tvrdsim opatrenim.

 

Tomus

 

admin fora

Víš co? Trhni si nohou i s fórem, zruš mně tady registračku a bude klid. A ti blbečci, kteří ti chodí bonzovat jenom proto, že nesnesou jiný než svůj názor, si mohou trhnout taktéž :D

S odpovědí se už ani nemusíš namáhat, protože ji stejně číst nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...