Přejít na obsah

Dotaz ohledně modemu


Návštěvník Marc

Doporučené příspěvky

Návštěvník Marc

Zdravím,

rád bych si pořídil UPC, jak internet, tak i tv. Ale moc se mi nehce si od nich nic pronajímat a už vůbec ne kupovat (protože jejich ceny HD boxu a modemů, mi příjdou trošku přemrštěný). A tak jsem hledal jestli bych si HD set-top box mohl koupit od někoho, třeba přes aukro, ale to jsem se zde na foru dočetl, že to není moc dobrý nápad. A tak by mě zajímalo jestli, alespoň modem si mohu koupit, třeba přes aukro?

 

Třeba například UPC SCIENTIFIC ATLANTA EPC2203 ?

 

Nebudu mít později při připojování, nějaký problém?

 

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem si koupit muzes jedine od UPC, pripadne od nekoho ,kdo si pred tebou modem od UPC prokazatene koupil a nyni ho prodava, coz na Aukru temer jiste nikdo nebude.

 

STB si muzes koupit jaky chces, ale pokud ho nekoupis u Lici, tak nemu budes potrebovat CA modul od UPC, coz v pripade treba Kaonu, nebo Handanu CV-6000 neprichazi v uvahu, protoze s modulem nefunguji.

vice zde: viewtopic.php?f=10&t=2239

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ale moc se mi nehce si od nich nic pronajímat a už vůbec ne kupovat (protože jejich ceny HD boxu a modemů, mi příjdou trošku přemrštěný).

2) A tak by mě zajímalo jestli, alespoň modem si mohu koupit, třeba přes aukro? Třeba například UPC SCIENTIFIC ATLANTA EPC2203 ?

1) nechtěl bys, aby upc platilo tobě, že od nich budeš využívat zařízení? najdi mi jedinej obchod, kde mají stejný a nový zařízení za nižší cenu, v opačnym případě tu nevedeš nic jinýho než standardní blbý kecy, jak je všechno předražený a že před rokem 89 bylo všechno super... doufám, žes už byl v kauflandu, ode dneška mají nový slevy 8)

2) investice do ED2 šrotu bez záruky, na kterym neni možný žádný další zrychlení internetu, je vskutku smysluplná :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marc

Díky oběma za odpovědi. ;)

 

Slamb: přesně takovou rekci jsem čekal, když jsem to psal :). Holt člověk kouká na to kde by ušetřil a protože se teď nově stěhuju (kvuli tomu si chci pořídit UPC) tak už vůbec... ale ok. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modem si koupit muzes jedine od UPC, pripadne od nekoho ,kdo si pred tebou modem od UPC prokazatene koupil...

 

Toto máš ověřené? Pokud ano, pak by to mohlo zajímat nějaký úřad.

 

2) investice do ED2 šrotu bez záruky, na kterym neni možný žádný další zrychlení internetu, je vskutku smysluplná :lol:

 

Naštěstí si o smysluplnosti nákupu čehokoliv rozhoduje každý sám. Někomu to třeba smysl dávat může. :roll:

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jaký úřad by mělo zajímat, že poskytovatel služby vyžaduje svoje zařízení? To je jakobys šel na ČEZ a tam jim vnucoval svůj elektroměr, tak tě taky vypoklonkují ze dveří se slovy, že nelze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký úřad by mělo zajímat, že poskytovatel služby vyžaduje svoje zařízení? To je jakobys šel na ČEZ a tam jim vnucoval svůj elektroměr, tak tě taky vypoklonkují ze dveří se slovy, že nelze...

 

 

Elektroměr a modem jsou dost rozdílné věci.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...