Přejít na obsah

Výpověď smlouvy kvůli změně podmínek


Návštěvník Martin Ricar

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martin Ricar

Dobrý den, mám vcelku jednoduchý dotaz: v rámci přestěhování se do lokality, kde nebyl dostupný internet od stávajícího poskytovatele jsem se uvrtal do smlouvy s internetem 300Mbit a nabídkou TV komplet - celkem za tisícovku měsíčně při závazku na dva roky.  Za půl roku jsem však na infolinku UPC volal bez přehánění minimálně 20x, jednak internet má průměrnou rychlost okolo 70Mbps oproti "koupené 300" a především, prakticky neustále nejede zpětné přehrání pořadů, Horizon HD nebo třeba HBO GO. Unavuje mě pořád modem restartovat,m nastavovat, zkoušet, čekat a volat na infolinku, kde se dostanete k "živému" operátorovi po 20 minutách čekání hudby s dementní melodií. 

Dotaz je následující: můžu na základě změny podmínek vypovědět tuto nevýhodnou smlouvu bez riskování sankce? Následně bych možná využil nové smlouvy s internetem o nižší rychlosti, která se při rychlosti 150Mbps a 40 základních programech TV nabízí za 399-429Kč měsíčně, což je méně než půlka toho co teď platím a očividně nepocítím rozdíl. Díky za rady a odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od dubna můžeš podávat výpověď jak se ti zlíbí, protože se ruší i se zpětnou platností veškeré závazky. Takže počkej do dubna a normálně podej výpověď. Tento zákon je super. Já bejt operátorem, tak nespím.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zákon je pouze zacpáním huby koblihám, které si naivně myslí, jak ve sféře oligopolu mají šanci s někým vykvedlat a mít kdovíco. Naprostá naivita, ale u těch jedinců pochopitelná :D
Operátoři tedy mohou být zcela v klidu, notabene, když jsou v podstatě už jenom 3 v republice a nějaké lokálky hrají druhé housle a od velké trojky stejně nakupují služby na další přeprodej :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Výpověď smlouvy kvůli změně podmínek

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...