Přejít na obsah

AXN HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Tak ještě jinak a naposled :mrgreen:

 

Rozdíl mezi AXN a AXN HD v obrazové kvalitě pochopitelně je, o tom není sporu. Já pouze tvrdím, že obrazová kvalita AXN HD je na HD kanál průměrná a chvílemi i podprůměrná. Rovněž tvrdím, že česká verze AXN (SD) je mnohem profesionálnější a pro náš trh vhodnější, než verze maďarská (HD). Ta česká audio stopa u AXN HD je jen na oko, aby se neřeklo. To není můj výmysl, ale smutný fakt. To jen pro pořádek. Je mi ale jasné, že 70% lidem to je asi volné. Hlavně, že mohou hltat obsah v pseudo-hd.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Na AXN HD je mnohem lepší pohled, než na tu SD matlaninu. Samozřejmě na starém Rubínovi se rozdíl asi nepozná :-)

 

No, že by kvalita na AXN HD byla zrovna ukázková, se opravdu říci nedá. Je to HD průměr a někdy ani to ne. A co se týče SD verze... Ano, do dnešního dne byla kvůli nízkému rozlišení nekoukatelná, ale teď už to je v pořádku. Obraz je mnohem ostřejší, než byl. Není to pochopitelně HD, ale celkově má český feed mnohem větší úroveň, než ten HD-čkový paskvil.

 

P.S. Rubín nevlastním. Trochu jste asi zaspal dobu :mrgreen:

Žádná SD verze se nemůže vyrovnat HD verzi (jedině by ta HD verze vznikla přepočtem a nešlo by o nativ).

 

P.S. To bylo myšleno obecně a ne na tebe, nebuď vztahovačný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě jinak a naposled :mrgreen:

 

Rozdíl mezi AXN a AXN HD v obrazové kvalitě pochopitelně je, o tom není sporu. Já pouze tvrdím, že obrazová kvalita AXN HD je na HD kanál průměrná a chvílemi i podprůměrná. Rovněž tvrdím, že česká verze AXN (SD) je mnohem profesionálnější a pro náš trh vhodnější, než verze maďarská (HD). Ta česká audio stopa u AXN HD je jen na oko, aby se neřeklo. To není můj výmysl, ale smutný fakt. To jen pro pořádek. Je mi ale jasné, že 70% lidem to je asi volné. Hlavně, že mohou hltat obsah v pseudo-hd.

 

Chtěl bych se zeptat v čem je ta česká verze AXN (SD) profesionálnější oproti ostatním? Používají stejnou "korporátní" grafiku jako ostatní verze, jen spojovací příspěvky jsou většinou česky.

Jak se dělá audio stopa jen "naoko"? To že tam jako je napsamá a ve skutečnosti tam není čeština?

Co říkáš na Discovery - tam ti nevadí anglické upoutávky?

 

Nebo tvoje averze k programům, která nevysílají upoutávky a reklamy v češtině je tak velká, že je prostě nebereš? Náš možnost je smazat, případně odhlásit kabelovku a koukat na cca 20 programů v DVBT

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...