Přejít na obsah

Samsung STB-E7500,E7900


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Ja casto pouzivam spozdene sledovani jiz beziciho poradu, napr. na Novu , kde jsou otravne reklamy, se zacnu divat po dvaceti minutach nahravani a pak jen preskakuju reklamy,

je toto mozne u tohoto STB, nahravat kodovany porad a soucasne se divat na jeho nahravany zaznam (coz je vlastne time shift) :?:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

To: Tomus

Prakticky jsem vyzkousel a Timeshift u nahravaneho placeneho kanalu funguje. Zpetne vratit na zacatek a znovu spustit, nahrava se dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já se ještě vrátím k tomu DO. Vám to funguje ovládat TV jiné značky. Respektive, podařilo se vám překódovat DO od Samsungu? Zkoušel jsem všechny HDMI vstupy na TV a nic. Jenom mě při zadávání příslušného kódu bliká ledka na TV, ale nic se neděje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Překodování DO Samsung pro ovládání TV Panasonic jsem zvládl tak, že jsem postupoval postupně : TV Power+01, +02, +03, .... až +13 se chytlo!!!!

Chce to trpělivost. Není třeba vždy věřit manuálu. Tak hurá na to..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Nemáte někdo zkušenosti s tímto přístrojem? Byla by to možná náhrada Kaona, se spoustou dalších funkcí a s dobrou cenou.

http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... 00/EN-spec

Mám ho měsíc - bomba!!!! Koupil jsem si od UPC CA modul....vše ok!!!! Je to tak - nahráváte jeden placený, ale druhý už nelze, jen se dívat! Ale to mě až tak netrápí. Trápí mě jiná věc . Skoro nový TV Panasonic a nefunguje mě překodování dalkového ovládání, abych mohl používat TV režimy na DO Samsungu!!!!! To mě naštvalo nejvíc!!! TAkže po ruce DO od TV a DO od Samsungu......Světoznámé značky elektroniky a tohle....nepochopil jsem!!!!! Dokonce to umělo i to DO od HDDPVR od UPC!!!! Každopádně do toho běžte!!!! Zatím jsem přehrál všechny filmy...atd, co mám uloženy na ext. HDD.

Když nic nedávájí v TV, najedu na youtube a koukám....

 

Lze prosím na té E7900 vložit jimý HDD 2-3 TB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...