Přejít na obsah

Pristroj k telefonovani od UPC


Trabi

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Tarif za korunu se hodí třeba k tomu, že je člověk na příjmu na pevné lince. A i ten za 50Kč se 100 volnými minutami (na pevnou) se dá akceptovat, byť musí člověk předem vědět, že UPC nepovažuje za pevnou linku např. nomadická čísla u VoIP providerů a linky státní správy 95 a 97x, což je celkem nepochopitelná věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čísla začínající 9xx nejsou totiž klasicky tarifikované pevné linky.

 

Již řadu let přiděluje Český telekomunikační úřad (ČTÚ) telefonní čísla neveřejným sítím, v číslovacím plánu se jedná zvláště o číselné řady 972 (České dráhy), 973 (ministerstvo obrany), 974 (ministerstvo vnitra), 95x (ministerstva, státní organizace, komerční subjekty). Tato tzv. negeografická čísla, začínající číslicí 9, představují jeden rozsah pro síť pokrývající více než jeden telefonní obvod. První takto očíslované privátní sítě vznikly v r. 2002 a jednalo se zejména o státní instituce. V nedávné době však byla přidělena další čísla i komerčním subjektům, přičemž tento proces má vzrůstající tendenci. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Tarif za korunu se hodí třeba k tomu, že je člověk na příjmu na pevné lince. A i ten za 50Kč se 100 volnými minutami (na pevnou) se dá akceptovat, byť musí člověk předem vědět, že UPC nepovažuje za pevnou linku např. nomadická čísla u VoIP providerů a linky státní správy 95 a 97x, což je celkem nepochopitelná věc.

 

Mám zde mezeru ve vzdělání a nechce se mi v tom pracně proklikávat, prosím o odpověď: Mám tedy tarif za 50 Kč a jak je zmíněno výše "jsem na příjmu na pevné lince". jak je to s VoIP? Musím mít puštěnej počítač anebo se dá VoIP telefon strčit přímo do modemu a chová se jako "jsem na příjmu na pevné lince"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...