Přejít na obsah

Problém s CA Modulem od UPC


Návštěvník Nyck

Doporučené příspěvky

Návštěvník Nyck

Dobrý den, měl bych jeden dotaz ohledně CA Modulu od UPC značky Conax.

 

Včera jsem se pokoušel zprovoznit kabelovou televizi od UPC. Napojil jsem kabely, dal vyhledat kanály (našlo všech více jak 110), nicméně po zmiňovaných 2 hodinách se žádné kanály nepodařilo zprovoznit. Nešly ani placené ani volně šířitelné. Dnes jsem po přečtení některých příspěvků zavolal na technickou podporu kvůli obnovovacímu signálu. Vše proběhlo v pořádku, a tak jsem čekal další dvě hodiny. Opět nic. Navíc během toho čekání se televize čtyřikrát vypnula, sama od sebe. Včera to nedělala a nedělá to nikdy. Před chvílí jsem vytáhnoul modul s kartou z televize a zjistil jsem, že běží alespoň volně šířené programy (Nova, Prima, ČT apod.).

 

Nevíte co s tím?

 

Televize je Samsung UE26C4000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nyck

Pokud je v televizi zasunutý model, nefunguje žádný program. A píše to buď "Služba není k dispozici" nebo něco ve smyslu že "nelze zobrazit běžné rozhraní" nebo tak něco.

 

Když jej vyndám, tak běží akorát volně šířené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nyck

Nad tím jsem samozřejmě taky přemýšlel. Většinou to bývá právě nějaká blbost, kvůli které to nefunguje. Ale v TV se zobrazují informace o modulu, proběhlo všechno tak, jak mělo. Akorát nefungují ty programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...