Přejít na obsah

Odeslání postu


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Tak dnes se mi už podruhé během asi 14 dnů stalo, že napíšu příspěvek, odešlu jej a kde nic tu nic, musím psát znova. Dnes navíc jsem opravoval překlep a asi třikrát se nezdařilo příspěvek s opravou odeslat. Máte podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to jiz nekolikrat zaznamenal, ale zatim vubec netusim kde by mohl byt problem,

snad neco se zapisem do SQL databaze, pricinu bych spis videl u hostingoveho serveru, nez nejaky problem se samotnym forem,

budu patrat a snad na neco prijdu.

 

Zatim to resim tak, ze nez neco odeslu, tak stisknu CTRL+A a pak CTRL+C, timse to oznaci a zkopiruje, kdyz se to nahodou neodesle, tak dam jen vlozit a nemusim to psat znovu,

zvykl jsem si tak delat u kazdeho formulare, nejen zde, uz me to parkrat zachranilo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje doplněk pro phpbb, kterej po odeslání příspěvku zobrazí rovnou téma ve fóru bez toho oznámení vaše zpráva byla odeslána, co ho zkusit? hlavně by to zbytečně nezdržovalo...

 

ať kvůli takový kravině nezakládám novej topik, co tam nechat jenom 2/30/60/120? :) kašlat na nějaký 31/32, reálná rychlost je stejná jako u 30...

net.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...