Přejít na obsah

Zmena poradia kanálov = Samsung LE37C630 + CA Modul


Návštěvník michalito555

Doporučené příspěvky

Návštěvník michalito555

Mám Samsung LE37C630 + CA Modul a potreboval by som poradiť, ako zmeniť poradie kanálov v rámci digitálnej televízie. TV mi to cez CA modul naladiť sám a stanice mám zoradené podľa abecedy ale neviem nájsť spôsob, ako si zmeniť poradie podľa seba. Ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník michalito555

Tak už som prečítal aj ENG verziu ale nič. A to ma ešte vytáča, že mi na mojom TV nejde zmena letného na zimný čas a tým pádom mám posunutý čas v EPG !!! Radosť mať SAMSUNG? Asi áno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Nevím jak tento tvůj konkrétní typ, ale většina Samsung to tak dělá. Seřadí je podle abecedy.

A většinou se dají přeskládat přes položku Oblíbené. Tam si je, do doby než znovu budeš ladit, můžeš seřadit jak chceš.

 

Nemám teď ten konkrétní Samsung po ruce, ale vím, že jsem nějaké přeskládání nakonec taky našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Neznám konkrétní typ tv, ale v Menu/Kanály bude cosi jako Přesun seznamu kanálů. Připoj k tv flashdisk a seznam si stáhni do pc. Vyhledej a do pc si stáhni Editor kanálů (Google, Channel Editor, je jich více). V pc v editoru si kanály seřaď podle svých zvyklostí, opět ulož na flashdisk a upravený seznam natáhni zpět do tv... Sám to nepoužívám, postačuje mi 5 skupin Oblíbených, jak píše Jaku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAMSUNG má zmeny predolieb naozaj komlikované.

 

Zmena predvolby: zobraziť program určený na zmenu, cez On screen menu: MENU/KANÁL/SPRÁVCA KANÁLOV/ potom TOOLS -stlaćit na dialkovom ovladaci/UPRAVIŤ Č. KANÁLA/ zadať napríklad 1/ OK programy sa na predvolbách navzájom vymenia.

 

Nastavenie času: MENU/NASTAVENIA/ČAS/ REŽIM HODÍN/ AUTOMATICKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

Většina těch prográmků pro seřazení programů v PC má stále stejnou vadu - nelze nastavit SPOLEČNÉ číslování pro kanály digitální, analogové a satelitní. Lze přečíslovat pouze v rámci své kategorie, což mohu dělat přímo na TV. :(

Znáte prosím někdo program, který skutečně funguje a dokáže přečíslovat programy bez ohledu na to, zda jsou digitální, analogové či satelitní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přímo na TV to sice dělat můžeš, ale při stovkách programů je to dost nepohodlné. A žádné jiné třídění, než v rámci své kategorie, u Samsungu neexistuje. Výrobce holt nepředpokládá, že by chtěl někdo míchat analog s digitálem nebo pozemní/kabelový příjem se satelitem. Toto pokud vím umí akorát některé televizory Sharp, kde se dají programy skutečně třídit zcela dle vůle uživatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Takze ak chcete zmenit poradie kanalov stlacte tlacitko Smart Hub (ten diamant) medzi tlacitkom menu a guide. Otvori sa Vam smart hub, nastavit sa na kanal a az tam potom na prislusnom kanale stlacit tlacitko tools a upravit cislo kanala. Tiez mi to trvalo asi hodinu kym som to nasla a hladala som aj rady a neslo mi do hlavy, ze by to neslo inak ako stiahnitim nejakeho channel editora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...