Přejít na obsah

17.5. Brno-totalni vypadek vsech sluzeb na cca 1hodinu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník iNDYCZ
vcera kolem 20:20 asi na hodinu totalni vypadek jak internetu, tak tv :( podle grafu vypadlo snad cely brno. Nevite nekdo voco slo? :)

 

Muzu potvrdit, jeste jsem volal par znamym v Brne v ruznych lokalitach a taky totalni vypadek kabelovky, tzn. jak TV, tak Internetu na cca 1 hod. Pote nejdriv naskocila TV, po nejakem case take Internet. Taky by me docela zajimalo v cem byl zakopan pes. Poprve jsem zkousel volat do Karnevalu v domneni, ze se zeptam kde je problem a kdy to pojede a dockal jsem se pouze hlasove schranky :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, dovolat se nedalo, na 844111116 byl zaznamnik a na 844115116 to bylo obsazeno...posleze take zaznamnik :(. Ale jestli vypadlo cely brno, tak se nai nedivim :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Po 19 hodině večerní a o víkendech se u Karnevalu vždy dovoláte jen na záznamník. Operátorky jsou jen v pracovní dny od 8:00 do 19:00. Viz stránky Karnevalu, sekce Kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Coz je docela vyborny, kdyz to vypadne v 19:15 v patek, tak se muzem modlit, aby nekdo se nekdo z Karnevalu uracil vybrat zpravy na zaznamniku? Navic na zaznamniku musite na sebe nechat kontakt, coz nevidim duvod, kdyz se jich chci jen zeptat proc jim to sakra nefunguje celou hodinu. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jednak funguje monitoring sítě, jak píše Tomus, jednak je i ten záznamník pravidelně vybírán, o čemž jsem se sám osobně přesvědčil, když mi jednou v sobotu nefachčil net. Nechal jsem vzkaz na záznamníku a do hodiny mi volal technik zpět a závadu jsme odstranili.

Jinak zpravidla ti operátorky stejně důvod poruchy neřeknou, protože jej neví - můžeš jim jen závadu nahlásit a nebo ji už nahlášenou mají a pak ti řeknou, že na jejim odstranění již technici pracují. Pokud chceš znát příčinu, tak je nejlepší napsat mail a oni ti odpoví. Ale ne hned, zpravidla tak do třech dnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na Internetovy dohled se kdysi dalo dovolat kdykoliv, dneska uz ale to cislo je asi permanentne presmerovany na babu plechovou :( nebo na zivy operatorky, ktery vas po posouzeni vaseho problemu na net techniky v pripade potreby prepoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mno e-mail bych poslal tezko, kdyz mi nefungoval Internet. Spis mi slo o to, ze jsem mel urcitym zpusobem naplanovanej vecer a takhle bych se mohl dozvedet pro me podstatnou informaci: kdy to pojede. Tahle informace by pro me byla naprosto dostacujici a domnivam se, ze slusnej poskytovatel by mel mit na operatorky, ktere jsou tohle schopne rict. Ze mi za 3 dny po vypadku odepisi, ze jim vypadl proud nebo jiny duvod je pro me uplne nepodstatne, to uz si to davno zjistim jinou cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...