Přejít na obsah

Výpadek


Návštěvník mrbalor

Doporučené příspěvky

Návštěvník mrbalor

Poslední 3 dny mi jde internet od UPC opravdu mizerně - dejvice - N.A Někrasova. Mám 120MB Fiber a internet mi jede 9-30MB max ping mi lítá až na 300ms a když použiji nástroje pro měření internetu tak mám dokonce packet loss 3-7% !!! Dnes ráno jsem volal technikovi asi 5 min po tom co jsem to změřil a ten mi tvrdil, že se dívá na moji přípojku, ale je vše v pořádku a tak jak má být?? zkoušel jsem vyměnit modem či se připojit přímo na modem od UPC a stejný výsledek... Abych vyloučil chybu v PC tak jsem si připojil bezdrátový internet Ufon a i ten má lepší odezvu a žádný packet loss !!! Tak mi řekněte přoč mi technik lže že je vše ok když není??!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Prosím jsou uvedené hodnoty v normě .Připojení 60 mb ale dosahuje pouze 48 mb .Podle Upc všechno v pořádku .

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Cisco EPC3925

Cisco

1.0

 

e4:48:c7:86:47:d4

2.3.0_R1

epc3925-ESIP-12-v302r125533-120315c_upc

epc3925-ESIP-12-v302r125533-120315c_upc.bin

2012+3+15+0+11+37+15

 

Enable

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

1 -5.3 38.4

2 -5.5 38.2

3 -5.3 38.4

4 -5.2 38.2

5 0.0 0.0

6 0.0 0.0

7 0.0 0.0

8 0.0 0.0

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

1 32.9

2 34.7

3 0.0

4 0.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

no vypadky jsou ted caste ...dela me to uz 2 nesice a to jsem uplne na jinem konci republiky dela to vsem ...proto s upc koncim ...hlavne ze za chvili bude jejich interned drahy ...a tzv rychle vypadavajici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
no vypadky jsou ted caste ...dela me to uz 2 nesice a to jsem uplne na jinem konci republiky dela to vsem ...proto s upc koncim ...hlavne ze za chvili bude jejich interned drahy ...a tzv rychle vypadavajici

Mluv jenom sám za sebe, já mám UPC 11 let a za celou dobu cca 4 výpadky, v poslední době žádný (vyjma problémů s DNS, což si ale lze v pohodě opravit). Chtěl bych vidět jinýho providera, u kterýho se dá říct v připojení domácností totéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...