Přejít na obsah

Když ptáčka lapají...


Návštěvník CUPR

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil
Tema : přerušení služby internet na 6měsíců.

změna smlouvy ze strany UPC bez souhlasu uživatelem

 

1/ Tak jako každý rok /od r.2007/letos 2012 z vážných důvodů měsíc předem požádám standardním způsobem o přerušení užívání internetu na 6Měsíců. Telefon basic služby si samozřejmě ponechám i když jej nepotřebuji.

Letos novinka, UPC mě informovala na poslední chvíli, že tento servis již nepodporuje. Jako téměř monopolní hráč na trhu si může diktovat a chovat se značně neseriozně, jistě byznys je byznys. Je to známka opovrhování klienty, aroganrní chování a nezájem o skupinu uživatelů, kteří mají i jiné dlouhodobé povinnosti mimo, včetně starší generace, která na léto jezdí ven?

 

Tak ten net zruš a po půl roce znovu objednej.1.Mohlo by to být levnější než cálovat plnou palbu půl roku. a za 2. třeba se někdo z UPC ozve a bude vstřícnější,když chceš rušit(samozřejmě jim neříkej že za půl roku budeš net znovu potřebovat :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tema : přerušení služby internet na 6měsíců.

změna smlouvy ze strany UPC bez souhlasu uživatelem

 

1/ Tak jako každý rok /od r.2007/letos 2012 z vážných důvodů měsíc předem požádám standardním způsobem o přerušení užívání internetu na 6Měsíců. Telefon basic služby si samozřejmě ponechám i když jej nepotřebuji.

Letos novinka, UPC mě informovala na poslední chvíli, že tento servis již nepodporuje. Jako téměř monopolní hráč na trhu si může diktovat a chovat se značně neseriozně, jistě byznys je byznys. Je to známka opovrhování klienty, aroganrní chování a nezájem o skupinu uživatelů, kteří mají i jiné dlouhodobé povinnosti mimo, včetně starší generace, která na léto jezdí ven?

Výsměchem je i způsob jakým Vás informuje o přerušení sluby, kdy nejen neuvede důvod, což u momopolního hráče lze i pochopit, ale s jakou arogancí Vám nabídne možnost "požádat zpětný kontakt , když nejste spokojeni s odpovědí" , když čekáte u telefonu a nestojíte jim za odpověď. Jako většina uživatelů máte léta zaběhnutý internet i když s řadou problémů, na vše si zvykáte, tak požádáte pro případ, že firma UPC se nedokáže technicky či organizačně vypořádat s problémem časového přerušení, což mnozí klienti by kvitovali kladně, na alternativní možnost jak jinak bezproblémově i se zbytečnými náklady problém vyřešit. Bez odpovědi. Že by i "nové vedení" pokračovalo ve starém kabátě- v daném případě informační blokádě....rád bych se mýlil..

 

2/K velikému mému překvapení jsem při řešení problému s klientským centrem dozvěděl, že má původní smlouva z r.2007 již neplatí,

že mám jiné číslo smlouvy. O této situaci -tedy změně čísla smlouvy ,jsem předem nebyl informován.

Zjevně neznáš výraz slova monopolní. K tvýmu "problému" se dá pak dodat jenom tolik, že přerušení na půl roku neposkytuje snad vůbec nikdo (schválně to zkus u jinýho operátora) a řešením je co popsal bufalobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
upc nepřiřazuje čísla smlouvám, ale klientům, pokud se nedělala změna ve smlouvě, tak se nic nemění...

 

Ověřeno stalo se!!! Při neoprávněném "přepadení" vymahačskou firmou najatou UPC. Po docela neférových pokusech a zastrašování se mi podařilo prokázat písemný souhlas o přerušení balíčku služeb na určitou dobu/doporučuji nevěřit žádným ústním domluvám popř. neověřeným informacím bez podpisu oprávněného pracovníka/ . Co lze ale kladně kvitovat, že firma se omluvila přímo managerem. Dnes je tato situace zcela nemožná. Při pokusu o domluvení schůzky s manažerem UPC, tak nejspíše skončíte jako já u Box adresy jako firma řízena ze zahraničí inkognito.

poz. jinak pokud jde o možnost přerušení služeb chápu, že byznys je byznys, neměla by firma také umožnit užívání služeb i velké skupině lidí, kteří to potřebují? Nejde tohle podnikání tak trochu od lidí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
Nabizeji se dva modely STB Kaon... starsi model, tak bud jen rad, protoze novejsi jiz v rezimu spanku nepropousti signal zkrz STB do televizoru pres koaxialni kabel.

Můžeš mi to prosím trochu blíže objasnit? Znamená to, že se v režimu spánku (Standby) nezapne pro nahrávání pořadu? Nerozumím, jak jsi to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR

Tak teď na to koukám, že by tu vysvitla naděje na získání fungl nového HD videorekordéru (HD PVR boxu)? Alespoň jsem to tak pochopil - viz: http://www.upc.cz/televize/samoinstalace/ oddíl samoinstalace, kde se vyloženě píše: Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení, včetně instalačního manuálu a zkontroluje funkčnost datové zásuvky UPC. - ano NOVÉ!!! :lol: Té samoinstalace bych se nebál - nebo nakonec, i technik by si možná rád "přivydělal" bokem. :lol: Pokud jde pouze o zapojení kabelů - no problem. Ale asi to přiveze bez naladěných kanálů. Zkusím zaargumentovat na UPC s tím "Technik Vám v domluvený čas doručí nové zařízení", To zas budou dohady.... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Můžeš mi to prosím trochu blíže objasnit? Znamená to, že se v režimu spánku (Standby) nezapne pro nahrávání pořadu? Nerozumím, jak jsi to myslel.

 

Ne. Znamena to, že STB prostě a jednoduše nepropouští signál skrz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR

Prostě a jednoduše stále nerozumím...

Možná jsem asi natvrdlej, ale co to pro mne znamená, když STB nepropouští signál skrz, jak píšeš? To znamená, že nemohu připojit např. DVD-recorder pro nahrávání na HDD, nebo vypalování na DVD? Jaký to má vliv na příjem, sledování TV pořadů apod? Prosím o podrobnější popis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...