Přejít na obsah

Změna v řazení programu


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Na druhou stranu tím v praktickém životě přijdu (pokud do toho nebudu sám dál nějak investovat) o pohodlnou možnost nahrávat si na video pořady v mé nepřítomnosti nebo paralelně při sledování jiného programu...

No to je asi pravda. Nějakou investici to chtít bude, protože pochybuji, že by Karneval k tomu dával set-top boxy s hardiskem. Mimochodem, koukal se jsem po internetu, jestli u nás někdo stb pro příjem dvb-c nabízí, ale nic jsem nenašel. Všechno jen pro příjem dvb-t a pak ještě kombinace od Dreamboxu, což jsou ovšem dost ohavné bedny a ještě dost drahé. Mě by se spíše líbily např. Mediamastery od Nokie (260 C). Nevíte o nějakých dalších? A taky o prodejcích?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco malo je na prodej zde: http://www.omko.cz/index.php?uid=15fb90 ... subidm=DVC

a zde: http://www.omko.cz/index.php?uid=15fb90 ... subidm=DVC

Jinak hlavni problem zacatku digitalniho vysilani ja podle me programova nabidka, aby lide meli duvod prejit na digital je potreba nabidnout dostatek zajimavych kanalu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Na druhou stranu tím v praktickém životě přijdu (pokud do toho nebudu sám dál nějak investovat) o pohodlnou možnost nahrávat si na video pořady v mé nepřítomnosti nebo paralelně při sledování jiného programu...

 

Tohle už mě taky napadlo a považuji za hodně velkou nevýhodu. Právě proto bych dal přednost spíš přímo televizi, která by měla DVB-T/C tuner, ale tu si dneska v elektru těžko koupím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Jo, o Omku vím, ale když nepočítám kartu do PC, tak tam zatím pro DVB-C mají jen jeden set-top box, který je bez harddisku, takže to neřeší problém nahrávání programů.

Možná by měl i sám Karneval nabízet nějaký STB s HDD, protože pokud by si mohl člověk nahrávat pouze to, na co se zrovna kouká, tak to postrádá smysl a spíše ho to od digitálního vysílání odradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto bych dal přednost spíš přímo televizi, která by měla DVB-T/C tuner, ale tu si dneska v elektru těžko koupím...

 

Jó, disponovat tak nějakou Plasma/LCD TV s "rozumnou" uhlopříčkou, zabudovanými moduly pro DVB-T/C a s HDD rekordérem :mrgreen:, to by byla jiná... Podpora HDTV by už byla jen třešnička na dortu, to kdyby náhodou někdy v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Přesun kanálových pozic pro diváky v oblasti Praha, Kralupy a Neratovice, který jim byl dopisem oznámen, že se uskuteční 10.května, na oficiálních internetových stránkách Karnevalu 15.května, se podle informací na Promo kanále uskuteční v úterý 17.května. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Přesun kanálových pozic pro diváky v oblasti Praha, Kralupy a Neratovice, který jim byl dopisem oznámen, že se uskuteční 10.května, na oficiálních internetových stránkách Karnevalu 15.května, se podle informací na Promo kanále uskuteční v úterý 17.května. :lol:

ja sem z prahy a nic mi neprislo, ani dopis ani mail, sem zvedav jestli to zitra prohodi a bude konecne klid, pred 14 jsem preladil tv a hned druhy den to prehazeli a tedka znova - zajimave je ze vetsinou prehazuji ty kanaly na ktere se nedivam :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...