Přejít na obsah

Odhlášení internetu


Návštěvník yes1

Doporučené příspěvky

Návštěvník yes1

Na přechodném bydlišti kde jsem do teď přebýval již nebudu a tak bych na něm chtěl i odhlásit internet který jsem tam nechal zapojit, akorát, že není psán na mě ale na majitele bytu + majitel využívá od UPC i kabelovku, ale ta by nadále zůstala. Otázka tedy je, lze mohu internet odhlásit já jako jeho "známý" nebo musí přímo ten na koho je psaná smlouva od UPC? Případně dá se to domluvit přes internet pomocí e-mailu, formuláře či něčeho podobného nebo jen telefonicky? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník větrák

Notářky ověřená plná moc asi ani nebude třeba, stačí zajít na matriku s majitelem bytu a tam vám plnou moc za poplatek taky vydají a je stejná jako ta ověřená notářem, taky s ní vyřídíte vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Výpověď přes kontaktní formulář na webu. Při uvedení správných údajů (číslo smlouvy, jméno, příjmení atd.) nikdo nepozná, kdo výpověď podával. A navíc, když se tento formulář vyplní z IP adresy, která ke smlouvě přináleží, tak není co řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud už byla smlouva uzavřena bez vědomí majitele, tak její vypovězení není o nic větším podvodem. Navíc tam nedojde k žádné finanční újmě ani obohacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...