Přejít na obsah

Rychlost v Otrokovicích


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Kamkoliv jsem mel na mysli samozrejme na server s dostatecnou konektivitou, kde by to te garantovane rychlosti dosahnout melo,

nebo chces tvrdit za Karneval nema dostatecne rychlou konektivitu do internetu a tim padem moje garantovana rychlost konci nekde na nix.karneval.cz a dals uz se to vlece :?:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je prostě relativní....nikdo na světě ti nedá garanci rychlosti kamkoli....a tvé tvrzení jen na servery s dostatečnou konektivitou je trochu dost zavádějicí....

Já ti jen řikám, že tvá rychlost (pomalost) se bude řešit jen v momentě když nedosáhneš rychlosti na našem počítadle...jinak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jasne ze Karneval nemuze zajistit rychlost mimo jeho vlastni sit, ale mel by IMHO zajistit aby te rychlosti mimo sit slo alespon tereticky dosahnout (tzn. mit dostatecnou konektivitu), jinak to pak podle me neni zadna garance.

To je jako nabizel rychlost po vlastni siti treba 4 Mbit a ven jen 400 kbit, takhle to prece neni.

 

Mimochodem ja s rychlosti problem nemam, jde mi jen o princip.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj se konektivita Karnevalu je naprosto dostatečná...pokud dosáhneš rychlosti v síti Karneval dosahneš jí i na serverech s kvalitní konektivitou, ale garanci ti na to nikdo dát nemůže, i kdyby chtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...