Přejít na obsah

Výpadek na informačních stránkách o trafficu


Ritchy

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Tak mi vypadnul kompletne celej jeden den. Mam tam 15.1.2006 i 17.1.2006 ale nemam tam 16.1.2006. Vzhledem k tomu ze jsem ten den stahnul neco kolem 5GB a blizim se tudiz k limitu, by mne zajimalo jestli, je nekde zapocitanej. Ja ted nevim, jestli si muzu dovolit stahnout jedno nebo dve giga a nebo rovnou sedm :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Je 18.1. a 16.1. tam proste porad chybi, to je sice hezke, ze nekde na CMTS to je, ale potom nesedi celkovej pocet a clovek pak nevi, kolik limitu mu teda jeste zbyva. Obzvlast pred koncem obdobi je to dost neprijemne ... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je 18.1. a 16.1. tam proste porad chybi, to je sice hezke, ze nekde na CMTS to je, ale potom nesedi celkovej pocet a clovek pak nevi, kolik limitu mu teda jeste zbyva. Obzvlast pred koncem obdobi je to dost neprijemne ... :evil:

 

Kdyz to neni na pocitadle, neni to vubec. Overeno. BTW, traffic se nepocita na CMTS ale na nadrazenych routerech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ja mam zase tu zkusenost, ze traffic za den kdy pocitadlo nepocitalo mi pridali do prvniho dne, kdy pocitadlo opet bezelo. Samozrejme kdyz to nefungovalo tak jsem tahal co to slo (pres vikend) a v pondeli jsem se nestacil divit jak to skace. Dokonce mam pocit ze to tam nepridali najednou, ale postupne, jakoby to kopirovalo prubeh toho dne kdy to neslo postupne. Vysledek za pondeli kdy jsem skoro nic netahal nakonec zhruba odpovidal tomu co jsem natahal pres vikend, kdy to neslo. Tolik moje zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...