Přejít na obsah

Já chci Karneval !!!!!!!!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník PPK

Byl sem pripojen v rijnu 2001 tehdy to bylo 128/64 s limitem 600 MB po omezeni 28/28, od cervence 2002 byl pro me navysen limit na 5 GB a byla konecne moznost nechat si zridit verejnou IP, s prichodem adsl nemylim-li se tak minuly rok na jare byla navysena rychlost na 200/100 a po omezeni tusim 32/32 ale to uz si nejsem jistej, tato sluzba se jmenovala TESnet 200 a s tou vlastne Tesmedia koncila po prejmenovani na karneval se to menilo na stavajici pripojeni. Uryvek s emailu kde oznamuji zmenu

Pro upřesnění, všichni stávající klienti služeb TESnet 200 budou mít k 1.10. navýšenou přístupovou rychlost
:wink:

Nekdo je za pripojeni vdecnej ale za tu dobu zvyseni ceny o 500 korun rozhodne neni zanedbatelny :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No ale kdyz vezmes napriklad Adsl od GTS, ktery jsem po zbeznym prostudovani nabidek vzal za nejlepsi, tak tam je agregace 1:50 pri rychlosti 1024/256 za cenu 1199,- , coz teda nevim jestli je s dani nebo bez, tak agregace, instalace a aktivce jasne mluvi proti... V nedavne dobe jsem prave o prechodu z kabelu na dsl premyslel, ale HBO rodina chce a tak by ho chteli i nadale a pak by cena DSL + HBO byla priblizne stejna, zadna zasadni uspora. A proti GTS a ostatnim mluvi prave agregace, ktera myslim u Karnevalu problemem neni.

 

A jeste k cenam Karnevalu a ostatnich - ono je u nas dost nepekny prostredi, ktery umoznuje vsem ISP drzet ceny pekne nahore a o zakazniky nouzi nemaji :x

Plus k tomu jeste pripocteme, ze na poli kabeloveho internetu prakticky neni konkurence, v tom smyslu, ze jsem se zatim nesetkal s mistem kde by byla moznost si vybrat kterou firmu chci. A i kdyz mozna takovy mista existuji, tak je to zanedbatelna cast... :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
A jeste k cenam Karnevalu a ostatnich - ono je u nas dost nepekny prostredi, ktery umoznuje vsem ISP drzet ceny pekne nahore a o zakazniky nouzi nemaji :x

Ano tak to bohuzel je a Karneval je jasnym prikladem firmy ktera toho zneuziva... dodnes si pamatuju jak sem jeste kdysi tusim v roce 1999 chtel po Tesmedii internet a bylo mi receno ze neni cenik... bylo to kratce po tom co Tesmedia koupila zdejsi kabelovku (internet po kabelovce se tu zacal zrizovat na prvnim miste v tyhle republice) a bylo mi receno ze se zatim nevi o kolik se budou ceny zvysovat... a od ty doby cena stale stoupa :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Bydlím v Kralupech, z okna přímo koukám na přípojný bod AP1 pro wifi od Internet Kralupy a přesto dávám jednoznačně přednost internetu po kabelu od Karnevalu. Nabídka služba/cena je neporovnatelná ve prospěch Karnevalu. Byl jsem jeden z prvních, kdo net po kabelu měl, ještě z doby, kdy rychlost byla 64/64 a datový limit pouhých 400 Mb a za tu dobu žádný větší problém. Pokud byl, tak byl vyřešen během jediného dne.

A net po kabelu bez nabídky Komplet samozřejmě mít lze, jen je o 200 Kč dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem zajimave info, ze zatimco UPC nabizi novym zakaznikum, kteri se pripoji k jejich kabelovemu internetu, tiskarnu za korunu, tak Karneval bude za stejnou cenu, jako dosud, nabizet vsem novym zakaznikum namisto 600kbps nove rychlost 1Mbps a navic na prvni 3 mesice jen za polovicni cenu. Kde je to slavne ADSL? Taky zacne prodavat :shock: Megabit za 600 Kc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karneval bude za stejnou cenu, jako dosud, nabizet vsem novym zakaznikum namisto 600kbps nove rychlost 1Mbps a navic na prvni 3 mesice jen za polovicni cenu.

Je to skutecne tak, nabizi to jako prazdninovy bonus.

http://www.karneval.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=7810

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Nabídka služba/cena je neporovnatelná ve prospěch Karnevalu.

A net po kabelu bez nabídky Komplet samozřejmě mít lze, jen je o 200 Kč dražší.

Ja si nemuzu pomoct ale nekdo blbe vidi nebo kouka na spatnej cenik, protoze interent ktralupy je o dost vyhodnejsi :lol: 128/64 = 40/20 GB mesicne za priblizne 1000 Vs 20 GB limit u karnevalu plus mozna dalisch 10 GB co se da stahnout na sneklajne za minimalne 1190 :wink:

Ano internet lze mit bez nabidky komplet, coz znamena uplne bez televize :!::evil:

 

nabizet vsem novym zakaznikum namisto 600kbps nove rychlost 1Mbps a navic na prvni 3 mesice jen za polovicni cenu.

Wow megabit, takze se 20 GB limit protahne misto za 3 dny jen za 2 :?::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vidim, že si UPLNEJ č**** s vymatlanym mozkem...

vo co ti chlape do p***le de? Jestli se ti na Karnevalu něco nelíbí, tak proc si ho neodhlásíš???...nechápu, proč ho tak kritizujes, kdyz si jeste nepodal žádnou srovnatelnou nabídku na českym trhu...

ty věci co jsi psal na druhy stránce, jsou absolutně mimo mísu !!! Jen ten největší idiot může srovnávat 128 a 600 kB !!!! a to že má někdo nákou posranou verejnou IP nikoho v praxi nezajímá, a jestli má o 5 Mb větší limit, to taky ne!!! 128čka je pro důchodce ...

ses proste jenom vy***nej na karneval, protoze on je nejlepsi, a ty to víš !!!

a ještě tam napíšeš www.internetprovsechny.cz, kde jsou články, který o Karnevalu mluví v nejlepsím světle !!! Je vidět že máš v hlavě na***no, nebo si tady hraješ na chytráka a děláš si z nás prdel...

Takže mě n***r !!! :evil: uz to nebudem rozebírat, dokud nekdo nenabídne garantovanou rychlost 600kB a víc za mín jak 1000 kč (s limitem, či bez) bude Karneval nejlepší

 

ps: vy ostatní si ho vůbec nevšímejte, je to cvok...třeba má domací vězení a nemůže na*írat lidi na ulici, tak je nasírá aspon tady :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...