Přejít na obsah

ako zapojit do upc 2 televizori


Návštěvník Marek123

Doporučené příspěvky

Pokud má přístroj pasivní rozbočovač, tak funguje bez ohledu na napájení. Pokud má aktivní, potřebuje k provozu el. proud. Takže když takový přístroj vypneš ze zásuvky, nebo nějakým síťovým vypínačem, přestane logicky rozbočení fungovat (respektive ten signál tam prochází pořád, ale značně zhoršený). A není to žádná novinka podle nařízení EU - přesně takhle mi fungoval DVD rekorder Panasovic už někdy před 10 (?) lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Psal jsem to jen podle vlastní zkušenosti.

Mě stará zařízení včetně Panasoniců NV-HD677 a DMR-EH65 pouští anténí signál bez problémů i ve StandBy režimu.

Asi budou ještě starší než těch 10 let. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Naprostý souhlas a díky za připomenutí rozdílu.

Proto jsem se snažil všude uvádět "StandBy", protože v tom případě právě EU požaduje maximální spotřebu nižší než ... a teď nevím kolik.

A protože něco žere samotný display a IR přijímač, tak na průchod anténího signálu už moc sil nezbývá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas a díky za připomenutí rozdílu.

Proto jsem se snažil všude uvádět "StandBy", protože v tom případě právě EU požaduje maximální spotřebu nižší než ... a teď nevím kolik.

A protože něco žere samotný display a IR přijímač, tak na průchod anténího signálu už moc sil nezbývá. :)

Aha, to jsme si nerozuměli. Já psal o úplném vypnutí přístroje od "šťávy".

Na druhou stranu, pomáhal jsem už vícero lidem se zapojením TV rozvodů a prošlo mi rukama několikero přístrojů různých značek, ale s případem, kdy by ve stand-by modu neprocházel signál jsem se ještě nesetkal.

Na třetí stranu, ten zesilovač v STB nebo DVD recorderu moc výkonný asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rozbocovat signal pomoci vystupu na STB je spis takva nouzovka, ten zesilovac co v nem je, tak max. pokryje ztraty pri rozboceni,

pokud je opravdu slaby signal na vdalenejsi televizi, tak nezbyva nez pouzit klasicky zesilovac s moznosti regulace zesileni

a podle toho pak take instalovat odpovidajici rozbocovac (nebo odbocovac), aby obe TV mely na vstupu signal priblizne stejne urovne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Na Slovensku UPC prestalo vysielať DVB-T minulý rok. CAM sa kupuje, neprenajíma.

Co ma UPC spolocne s DVB-T?DVB-T sledujes cez terestrialnu antenu z Kamziku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...