Přejít na obsah

ČT1 HD


Pepe

Doporučené příspěvky

Zdravíčko,

Hledal jsem snad všude a hledal jsem i tady a objevil jsem v seznamu http://www.upczone.cz/download/seznam_muxu.htm i zde http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Balicky.pdf je uvedeno v balíku Komfort, že je dostupný ČT1 HD.

 

Nikde tento kanál nemůžu najít, využívám HD PVR Box a zkoušel jsem i tovární nastavení, hledat nové kanály, ale prostě nic.

Nova HD, Prima HD mam, ale ČT1 HD ne.

 

a pro rýpaly, jestli by mysleli, že ČT (v základu pod číslem 1.) je v HD, to není :-/

 

// Jestli tohle čtě někdo, ze zaměstnanců UPC, tak mě vrtá hlavou proč FILMbox bez HD je v Komfortu a FILMbox s HD, ne..

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych to upresnil jedna se o kanal ČT HD, v seznamu muxu to mam spatne uvedene, naladit bys ho mel na frekvenci, ktera je uvedena v tom seznamu,

pokud nenaladis ani kanaly Barrandov TV HD, Noe a Meteo TV, ktere vysilaji ve stejnem muxu tak mas zrejme problem se signalem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Chtěl bych se zeptat jestli se někomu z vás podařilo ten problém vyřešit mam totiž stejný problém.

Doma mám 2 stb jeden základní na kterém program ČT HD a Barrandov HD naladím (samozřejmě ale nejde zobrazit, jen se hlásí v tabulce programů)

a druhý PVR BOX na kterém se mi ani jeden z těchto programů nepodařilo naladit.

Máte pro mě nějakou radu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Já vím, že tohle je už ohraná písnička, ale prvně bych začal kontrolou kabeláže. Zkus prohodit boxy, jakou bude cv5000 ukazovat úroveň a kvalitu signálu na místě PVR a naopak. Co jsem vypozoroval, tak Kaony jsou proti Handanům o dost citlivější na jakékoliv rušení, jsou lokality, kde některé muxy nejdou vůbec naladit. Když nic nepomůže, tak nezbude nic jiného, než si zavolat na UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš, že by mohl pomoct zesilovač ?

Ten obyčejnej stb mam zapojenej na uplně jinou linku (společnou s internetem) vedenoou přímo ze zásuvky.

Místo PVR BOXU jsem měl předtím DVR (handan) a na tom jsem je taky naladil. Problém přišel až s tímto

PVR boxem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...