Přejít na obsah

Programové novinky


Návštěvník dajosx

Doporučené příspěvky

Návštěvník dajosx

Zdravím takže novinky na Karnevalu od května.

 

Po zrušení DSF jede v některých lokalitach německy EUROSPORT a někde CCTV9 a od května to bude všude převedene na CCTV9 a tam,kde není STV2 bude po dobu MS v Hokeji.

 

Po zrušení RTL II jede ARTE a od května FILM +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hm, zřejmě si Karneval ty Číňany vymluvit nedá. Na jedné straně se nás zeptá, jestli chceme Film+ nebo History, ale CCTV-9 tam nacpe bez ptaní. Pak tvrdí, že nemá žádné volné pozice.

Já bych mnohem raději než čínský zpravodajský kanál uvítal natrvalo STV 2, nebo tam dal History. A co ČT24 nebo Extreme Sport, které nám na Promo kanále taktéž slibují od května? O těch informace nemáš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

No co se týče STV 2 to máme v zakaldni nabidce karnevalu .A podle mě jakmile zahají vysílaní ČT24 tak to hodi misto činanu.A o klubech a Extreme Sports info zatim nemám. Uvidime co nám zmizí a místo čeho to tam zařadí mohli by místo BBC world ,TV5,atd.... jenže to neudělaji protože cizinci si to kupuji kvůli těmto programum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Právě, že STV 2 v některých nabídkách vůbec není, např. pro Prahu a okolí. Ani v základní, ani v rozšířené. O tom, že by zařadili CCTV-9 a pak to nahradili ČT24, to se mi moc nezdá, protože ČT24 začíná vysílat už v pondělí, takže nač tam ty Číňany vůbec házet... Pokud jde o BBC World, tak to bych byl velice nerad, o tenhle kanál bych opravdu nerad přišel. Taky mi není moc jasné, proč ukončili vysílání lokálních infokanálů a teď je tam už přes měsíc jen černá obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Teda reknu vam, nic moc. Uz je to jako na UPC Directu. Za to mame platit?

No problém je v tom, že některé programy přebírá Karneval právě od UPC a National Geographic je bohužel mezi nima. Takže dokud to nespraví na UPC, tak se asi budeme cvičit v maďarštině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Povětšinou jsem se Karnevalu zastával - zejména v sekci o internetu, ale co se týče televizní nabídky, tak jsem docela rozčarován. Uvědomil jsem si například včera, když všude možně vysílali hokej s Německou a na SAT 1 běžela Liga Mistrů - hm, Sat 1 svého času na Karnevalu býval, teď bohužel! RTL2 pryč, to oželím, ale vzali i DSF kde se dalo občas na něco koukat! Místo MusicBoxu nacpali úžasný kanál, kde dokolečka běží trailery k českým filmům, navíc filmům nevalné úrovně.

Je mi jasné, že každý můžeme mít jiný vkus, ale zařazení nějakých paprik a čínských zpráv a art televizí v němčině rozhodně nemůže vyvážit ztráty programů, které jsem vyjmenoval. Ani nevím, kolik za Komplet měsíčně platím, ale určitě to bude kolem pětistovky - a začínám mít pocit, že je to až moc za to, co mi Karneval poskytuje!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto s tebou souhlasim, take jsem si nedavno stezoval na svevolne ruseni ruznych stanic a nahrazovani "novymi", jak se Karneval neustale vytahuje! Z nemeckych stanic mi zustal akorat verejnopravni ARD, zmizel veskery nemecky sport, DSF + RTL formule + fotbal, docela dobre sitcomy, filmy a serialy - RTL a SAT1, PRO7 uz davno a ke vsemu nemel Karneval ani tu slusnost zakazniky predem informovat. Je to ostuda a tezi jen ze sveho monopolu v danych oblastech. Ted nas zaplavi "skvelymi novymi" kanaly s podradnou kvalitou typu Paprika, Romantica a nakonec se muzeme jeste podivat na pry nas velice zajimavy cinsky zpravodajsky kanal. Nemyslite, ze nam staci 4 zpravodajske kanaly z 25 programu? Tohle uz bude 5.!!!! (TA3, CNN, BBC, CT24, 24.cz ani nepocitam). K tomu dejte jeste 5 hudebnich a 4 detske + verejnopravni, STV, Rusaky, Polaky a Francouze a je logicke, ze si pak vsichni zaplati HBO, aby se ta televize vubec dala zapnout. To ji radeji zahodim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaký programy by podle tebe měli být ve tvé nabídce. Docela by mě to zajímalo.

Na Romantiku taky nekoukám, ale třeba na TV Papriku jo a celkem mě to i baví. :oops:

 

Tak se ukaž anonyme 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...