Přejít na obsah

Turbo 250


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Jaké jsou vaše zkušenosti ?

 

Jaká je průměrná rychlost po překročení limitu ? Mají uvedeno, že je to 64kb/s , ale nejspíš to nebude garantováno. Takže jak vám to jede ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vsech tarifu Turbo je rychlost garantovana pouze do limitu stazenych dat, po omezeni u Turba 250 na 64/32 jiz garantovana neni a muze ruzne kolisat, i pingy byvaji vyzsi.

Pokud se ale vlezes do limitu, tak si myslim ze budes spokojen, uz se to tu trochu resilo, tak si zkus prohledat forum.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

250/50 - celkem na nic. bohužel se to nedá použít na nic jinýho než koukání webu a nějakou tu nenáročnou Online hru (nevím jak ale myslím že WoW na tom musí lagovat.

rozhodně doporučuju ten 1M. zatím se mi pokaždý podařilo přetahnout limit tak za 20 dní (pruměrně 100MB na den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Chtěl bych se zeptat, jak to probíhá při přečerpání objemu stažených dat. Mám známého, kterému prý technik nedávno při zapojování tvrdil, že když překročí limit dat, tak bude platit více. Tenkrát ho nenapadlo zeptat se jej podrobně, jak to je. Má Karneval Turbo 250 tj. 250/50 kpbs a limit dat 2/2 GB. Limit téměř vyčerpal minimálně týden před koncem měsíce a říkal, jak ho to štvalo, protože potřeboval na Net a nemohl, protože si připojení doslova vyprosil od matky a nechtěl, aby ještě platil něco navíc, jak prý povídal ten technik.

Volal jsem na Infolinku a ptal se na to. Bylo mi sděleno, že se po překročení limitu dat vůbec nic navíc neplatí. Pouze se omezí rychlost, konkrétně u Turbo 250 na 64/32 kpbs, jak je tady několikrát uvedeno.

Můj dotaz zní: Jak to doopravdy je? Určitě s tím máte někdo zkušenosti. Měl pravdu ten technik, a nebo na té infolince? Na stránkách Karnevalu o žádném poplatku navíc není ani slovo. Já sám mám Turbo 2000, a limit jsem zatím nepřetáhl, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Tomus: Díky za odpověď. To teda nevím, kde to ten technik "vzal". Takže známému vyřídím, že může příště brouzdat, co mu linka dovolí, a na limit se až tak ohlížet nemusí. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Méně bystrým uživatelům bych si dovolil doporučit přečtení smlouvys Karnevalem, kterou podepsali, než se začnou ptát na takové hovadiny, jako je dotaz na placení při překročení FUP limitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...