Přejít na obsah

Napetie v kablovom rozvode UPC


Návštěvník llubik

Doporučené příspěvky

Návštěvník llubik

Pri prekablovavani (kable pod listy) mi pri rozpajani zrazu prsty zabrneli. Meranim som zistil ze na tieneni je potencial cca 110 V. UPC digital, analog, internet, TV, settopbox, video, DVD, tuner, UPC signal roboceny na 4 cez zosilovac. Odkial sa to tam vzalo? Je niekde chyba, problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník llubik

No mne sa to normane nezda . . . tecie mi tade prud 0.4mA . . .

Este by som bol zvedavy, ci musim mat na konci kabla ucastnicku koncovu krabicu, alebo to mozem rovno napojit napr do TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je normalni, zpusobuje to vyrovnavaci proud zemniho potencialu tekouci mezi kabelovou siti a uzemenim u tebe doma, nekdy muze zpusobovat brum ve zvuku, nebo poruchy obrazu, pak je potreba ho odfiltrovat galvanickym oddelovacem, ale v prevazne vetsine pripadu to nastesti neni potreba.

 

A tu koncovou zasuvku tam urcite dej.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi tam byt? sposobi mi trosku problem, budem musiet tahat dva kable, jeden do TV, druhy do tunera . . . Nemozem to dat k Tv a tuneru, lebo este to potrebujem rozbocit a ten mam niekde inde zase z inych dovodov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kabel UPC - rozdelenie signalu tv a data - modem - router - aktivny rozbocovac - toto je vsetko na jednom mieste, odtial taham kabel k tv a tuneru na opacnom konci izby, z rozbocovaca idem potom este na dalsie miesta, ak by tam bola krabica tak musim tahat na kazde miesto 2 kable . . . jeden tv a druhy radio . . . teda na vsetky nie, ale skoro na vsetky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tomus> ma spravdu, normalne to hra . . . radio cez koncovku TV . . . ale teraz kto mi to vysvetli . . tuner normalne bezi na frekvenciach 88-108 . . . ako to deli ta zasuvka? alebo to deli este po starom, od 66-73 ci ako sme to mali predtym???? to snad nie . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...