Přejít na obsah

FTP


Návštěvník Big Muscle

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big Muscle

zdar! problém :-\ co je s karnevalovskym FTPkem ? kámoš mě upozornil, že tam něco nahrál a když pak na to přistupuje přes web (adresa home.karneval.cz/čísilka), tak to tam neni a jsou tam soubory, co už dávno smazal. Zkusil jsem to teda na svym FTP a tam to taky nejde :( Prostě v Total Commanderu tam vidim novej obsah, ale přes web furt to starý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Big Muscle: ja jsem tento problem nezaznamenal, nemuze to byt tim ze to co vidis pres web je jen obsah cache z proxy serveru ? , zkus obnovit nacteni te stranky primo ze zdroje- CTRL+F5.

 

Pepa: na FTP uctu, mas prostor 30 MB.

 

Musim rict, ze od poslednich uprav webovych stranek Karnevalu, uz je docela velky problem tam najit nejake konkretni informace kolem internetu, opravdu nechapu proc maji vsechno tohle pouze ke stazeni v PDF. :evil:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Ne to nebude, alespoň já to mohu aktualizovat do zbláznění a stále tam nové věci přes www nevidím :evil: Nicméně jsem tohle napsal jako problém již v sobotu a tak snad dneska budu mít v emailu odopověď. Dokonce mi nejde smazat vytvořený folder :twisted: Nemám vy zvyku zbytečně Evilovat, ale tohle je fakt děs! Nejen že SQLko pro zákazníka jim nic neříká, ale ještě nejde správně využívat prach obyčejné ftp :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Big Muscle

sem jim napsal, tak mi přišla za chvíli odpověď, že už je to vyřešeno, fakt to fungovalo, jenže data z FTP byla fuč... taxem napsal znova a teď už to jede jak má :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...