Přejít na obsah

Výpověď


Návštěvník Euronymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Euronymous

Zdravím,

 

mám balíček Starter+FiBer Power 10+Telefon Basic za 599,- od 24.3. 2011 s minimální dobou užívání 12 měsíců.

 

Nyní se stěhuji na novou adresu, kde je UPC také poskytuje kompletní služby. Jedna možnost je nechat si vše převést na novou adresu, to je mi jasné.

 

Ale spíše mě zajímá, zda by nebylo lepší smlouvu vypovědět a začít na nové adrese jako nový zákazník? Stěhovat se budu nejspíše k 1.1. 2012. Nebo pokud znáte nějakou lepší volbu, jak se pohnout k lepším službám, prosím o odpověď.

 

TV - ideální je těch 30 kanálů + sport balíček (samozřejmě, když bude kanálů 80 za rozumnou cenu, tak proč ne) a internet 10mbit bez problémů stačí. Ten telefon je takový bonus, když bude či nebude je jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

Budu brán jako nový klient, když dám výpověď a pak se budu hlásit na stejné jméno, ale s jinou adresou?

 

Ještě, když vypovím celou smlouvu, tak je tam nějaký poplatek za předčasné ukončení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

No já bych neměl problém to napsat na nové adrese na někoho jiného (přítelkyně), ale koukal jsem, že je tam 1000kč poplatek za předčasné ukončení (v min. době užívání). Takže to nejspíše nechám celé převést na novou adresu a pak po vypršení to zruším, napíšu na přítelkyni a nechám si tu variantu b) začít jako novej klient s 10M+Starter za 450...to vypadá nejrozumněji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...