Přejít na obsah

Router


Sparhawk

Doporučené příspěvky

Dobrý den před týdnem mě aktivovali balíček komfort s 60Mb internetem této rychlosti jsem nemohl na mém notebooku dosáhnout přes wifi ale jen pevným připojením ! Tak jsem musel vyměnit wifi router tak první co mě nabídli v obchodě byl TP-LINK TL-WR741ND PLUS který slibuje podporu 150 Mb což nebyla v mém případě vůbec pravda max. rychlost mě jela na 35 Mb takže jsem ho šel ihned vrátit a vybrat nový Tenda W306R Wi-Fi ten má dokonce mít rychlost až 300 Mb , ale jel ještě mín než ten první tak asi 25 Mb no katastrofa nakonec jsem se rozhod že pořídím tedy něco dražšího protože ty levné co mě nabízeli stáli opravdu za nic . Nakonec jsem pořídil Asus RT-N13U N který přišel tedy na 1400 Kč tedy dvakrát víc ja ty předešlé, ale po zapojení a nastavení rychlost skoro až 70 Mb no super !!! Opravdu nemá cenu vrážet peníze do levných routerů které nefungují !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

Můžu jen potvrdit, sám mám ASUS RT-N16 a frčí bezvadně. U levnějších člověk nikdy nemá jistotu a výrobci WAN to LAN throughput nikde neuvádějí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil ten TP link a naprosta spokojenost, jedine co jsem zjistil, ze pokud bych chtel prenest tech 120 pres wifi, tak bych musel jit na 5Ghz misto 2.4, ktere je tady velice rusene, bez kabelu jsem dostal max 80... ale kazdopadne super koupe, za ty prachy

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Můžu jen potvrdit, sám mám ASUS RT-N16 a frčí bezvadně. U levnějších člověk nikdy nemá jistotu a výrobci WAN to LAN throughput nikde neuvádějí.

Ale ja viem,ze aj lacnejsie slapu perfektne.Konkretne Asus RT-N10+ ktory mam vyse roka a je bazmala o 80€ lacnejsi ako tvoj RT-N16.Ani jeden restart za celu dobu pouzivania,takze viac ako spokojnost z lacnejsieho tovaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil ten TP link a naprosta spokojenost, jedine co jsem zjistil, ze pokud bych chtel prenest tech 120 pres wifi, tak bych musel jit na 5Ghz misto 2.4, ktere je tady velice rusene, bez kabelu jsem dostal max 80... ale kazdopadne super koupe, za ty prachy

Věř tomu že kdyby jsi připlatil a koupil bys něco lepšího a dražšího že by ti to na těch 120 jelo !! Škoda potom 120 MB připojení :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel u me nejelo, mel jsem z prace od techniku cisco za 4 taci a nepomohlo to, proste mam tu frekvenci moc rusenou, kousek od baraku ma soused nejakou radiostanici apod, takze se ani nedivim... ted jedu po kabelu 120 full a jsem spokojen... aspon jsou lepsi pingy ve hrach apod...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam stejny router TL-WR1043ND a 120 Mbit UPC. Kdyz pripojim UPC modem do pc direct tak net jede tech 120mbit. Kdyz kabel z modemu pichnu do WAN a z LAN dam stejny kabel do pc tak nedostanu vic jak 100mbit, ikdyz vse se hlasi jako 1Gbit. Kupoval jsem tenhle router prave proto, ze ma gbitove porty. Nejaka rada co muzu mit spatne? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upnp mam vypnute, ale bohuzel furt stejny vysledek. Uz jsem zkousel i vypinat wifi, firewall, vsechny mozne on/off ale furt je to omezene :( mam tam i posledni firmware original. Tak uz fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...