Přejít na obsah

IP adresy z internetu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Jen abych najednou nemel spoustu jinych problemu. Nebo budu porad chranen firewallem?

 

Mimochodem, mam turbo 1000, o kolik by bylo drazsi mit tu verejnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja samozrejme firewall pouzivam. Ale nezaznamenal jsem za mesic zadne utoky ani nic jineho...to by mi fw napsal.

Ja bych si ji poridil, ale me to prijde zbytecne, dalsich 70 Kc jim platit a na co bych to potreboval, akorad na to, abych zakladal UT2004 server. Ja vim, to je moje vec.

Ale ja jsem skoro radeji za fw, nemusim si delat zadne starosti, nebo ne takove, jako s verejnou IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec potreboval bych poradit ohledne VNC jak to mam sprovoznit mam karneval a verejnou IP mi poslali ale z venci se nani nemuzu ani pingnout ta IP je 82.27.xxx.xxx.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Obávám se že IP, které uvádíš tjn. 82.27.xxx.xxx. neexistuje a nepatří do rozsahu sítě Karneval, asi jsi se spletl.

 

Jak uváděl tomus, rozsah pevných ip adres začíná okolo 81.27.193 - 207.

IP adresy v rozsahu 81.27.192.1 - 255 jsou určeny převážně provisioning serverům, datovým switchům a routerům:

 

A již zmiňované nové IP začínající 84.242.64.1 - 84.242.127.255 s kterými jste vidět na venek, jsou přiděleny routerům s použitým NATem.

 

Přesnou tvoji veřejnou IP adresu najdeš např. v nastaveni TCP/IP ve tvém počítači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pozadal sem o verejnou IP a oni my poslali 3 IP adresi dve v rosahu 10.52.xxx.xx a jednu v rozsahu 81.27.xxx.xxx tak ted vubec nevim jestli tu verejnou mam nebo ne kdyz sem zazadal po druhe poslali mi stejne rozsahy ip adres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...