Přejít na obsah

Comag DKR 900 HD CI+


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jardakra

Dobrý den, děkuji za názory a rady, ale bohužel stále nefunguje. Vyzkoušel jsme přehodit moduly tam i zpět, ale stav je stále stejný sice naladěno, karta vložena OK, předplatné OK a pouze nerozkoduje kodované předplacené programy. Ostatní zařízení fungují, jak mají, tedy s jakýmkoli modulem. STB je nový a byl v pátek dodán, tak mám asi smůlu na vadný kus. Ještě zkusím opakovaně projít nastavení, i když jsem jej procházel již mockrát. Děkuji za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardakra

To jsem také vícekráte zkoušel, ale bohužel bez výsledku. Problém bude v tom, že jak jsem zjistil STB je kompatibilní pro CI+ verze 1.0 a můj cam modul a karta je verze 4.0. na stránkách výrobce jsem prozatím neobjevil novější firmware, který by případně věc řešil (zda-li je to vůbec technicky možné), nemáte někdo zkušenost s novější verzi firmwaru? Takže asi smůla, přístroj zřejmě jen pro majitele starších karet a Cam modulů. Děkuji za snahu o pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze verzi modulu to nebude, 4.0 je oznaceni HW CA modulu, kdezto 1.0 je oznaceni pro verzi rozhrani CI+

viz tento prispevek: viewtopic.php?f=10&t=3891&start=20#p56683

 

Jinak nejake forum o tomto STB je zde:

http://www.comag.tv/board/index.php?pag ... oardID=133

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník jardakra

Tak vyřešeno, včera jsem se konečně dostal k tomu, abych ze zdi sundal jinou televizi, ve které byl modul ještě ze závěru loňského roku, dodaný ještě před tím, než u fy Lica byl nedostatek modulů. S touto "starou" kartou a modulem Comag DKR 900 HD CI+ funguje bezproblémově, narozdíl od "nových" karet a modulů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník jan

Mě funguje Cl +.

Docela jsem s Comag spokojen. Jen mi po novém FW, občas v noci (když nahrávám ) nevypne. Musím ho vypnout hlavním vypínačem a pak znovu zapnout. Dělá to jen u některé stanice a v noci. Tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...