Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

asi jo... jenom si nedovedu představit, co tam ten technik bude za 190 kč připojovat :lol: pokud nebudeš chtít stb, tak tam nebude vůbec muset, protože ca moduly se posílají poštou k samoinstalaci...

 

sice 650 kč je docela dost za nějakou blbou výměnu modemu, bez který by to nešlo, ale když se to veme kolem a kolem, sou to nový žihadla, který vydržej snad hodně dlouho a měly by zvládnout rychlosti až 400/100 Mb/s :wink: navíc když je teď rozdíl mezi obyčejnym a wifi modemem jenom 19 kč, určitě bych bral wifi a až to pude, tak bych ho odkoupil... to bych samozřejmě nepraktikoval u nějaký jetý ed2 plečky, u který neni jistý, jestli po zapojení vůbec bude fungovat :lol:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex

 

Kdyby to vraceli formou slevy na další úhrady, tak už nepíšou do zakázkového listu, že mají zálohu 1000 Kč na modem (kromě zakázkového listu z ledna roku 2010, jsem to ještě objevil na jiné smlouvě z jiného měsíce roku 2010). Proto předpokládám, že mi při vrácení modemu tuto částku UPC vrátí.

V tomto duchu jsem i poslal dotaz na klientské centrum. Jak budu mít vyjádření, napíšu.

 

No já mám jen tu původní smlouvu z roku 2004 kde je uvedena ta částka 1000Kč jako vratná záloha za modem, ale jinak už nikde nemám o tom žádnou zmíňku takže nevím jak na tom jsem :-)

V každém případě napiš jak jsi dopadl a co ti odpověděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ex
asi jo... jenom si nedovedu představit, co tam ten technik bude za 190 kč připojovat :lol: pokud nebudeš chtít stb, tak tam nebude vůbec muset, protože ca moduly se posílají poštou k samoinstalaci...

 

sice 650 kč je docela dost za nějakou blbou výměnu modemu, bez který by to nešlo, ale když se to veme kolem a kolem, sou to nový žihadla, který vydržej snad hodně dlouho a měly by zvládnout rychlosti až 400/100 Mb/s :wink: navíc když je teď rozdíl mezi obyčejnym a wifi modemem jenom 19 kč, určitě bych bral wifi a až to pude, tak bych ho odkoupil... to bych samozřejmě nepraktikoval u nějaký jetý ed2 plečky, u který neni jistý, jestli po zapojení vůbec bude fungovat :lol:

 

No já bych byl nejraději pokud bych žádnej modem ani měnit nemusel a fungovalo to na tom co mám už nějakých 7let a funguje pořád bez problému, ale když je hold potřeba jinej tak nic nenadělám, ale mě by stačil vcelku nějakej obyč, protože wifi router mám už svůj a jsem s ním spokojenej.

Pokud jde o tu TV tak tu vcelku nepotřebuju a nechci ani ca modul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

Ahoj, měl bych jeden dotaz, spíše technického rázu.... Mám nějaký balíček TV (tuším Starter) + internet Fiber Power 30. Nyní bych mohl mít za tu samou cenu nový balíček Kombi Komfort (včetně cen za modem a PVR). Takže by mě "bolelo" jen těch 650,- Kč za výměnu modemu - a k tomu právě můj dotaz. Používám starý Motorola SurfBoard SB5101E. Hned na něj mám navěšen router Asus WL-520GC. Noťas a telefon jedou přes WiFi a stolní PC přes kabel.

Veřejná IP (né stálá) je přenesena až na routru a funguje vše jak má (včetně uTorrentu, kdy jeho test sítě signalizuje zelenou) :-)

Neví někdo, co by mi přinesli za modem? Jestli by to obnášelo nějaké změny, zda by šel ok za ním tento router a pod? Prostě abych po výměně nezjistil, že něco nebude funkční :-/ Takže zatím do toho nechci jít, neb mám tyto obavy...

Předem díky, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

takze kdyz mám puvodní balícek 30+std tak budu porad platit 899 i kdyz 4x rychlejsi internet s std stoji 750.. to me opravdu potesilo neda se zjistit kdy kdy bude v dane lokalite dostupné? Pokud je nekdo schopen to zjistit poslete mi, prosim, pm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo, co by mi přinesli za modem?

pokud budeš chtít obyčejnej modem, pak to nejspíš bude cisco epc3212, kde neni co nastavovat, takže ani neni důvod, proč by mělo něco přestat fungovat...

takze kdyz mám puvodní balícek 30+std tak budu porad platit 899 i kdyz 4x rychlejsi internet s std stoji 750.. to me opravdu potesilo neda se zjistit kdy kdy bude v dane lokalite dostupné? Pokud je nekdo schopen to zjistit poslete mi, prosim, pm

můžeš se dostat aspoň na cenu kolem 700, pokud ti už skončila minimální doba užívání...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

děkuji za odpověď... ano, chtěl bych něco obyčejného, o čem bych ani nevěděl, že tu je (stejně jako stávající Motorola)...

tím, že mám na routeru na WLAN veřejnou IP (to by tedy zůstalo?), tak mám nastaveno překlápění určitého portu na určitou neveřejnou IP v síti... tím mi právě jede ten uTorrent ok jako by na PC byla veřejná IP a stejně tak jiný port směřuji na jiný stroj (FTP), takže z venku se do něj dostanu (jen tedy musím znát dopředu, jakou že mám v současné době na routeru veřejnou IP - naštěstí se nemění tak často)... toto vše se tedy nastavuje v routeru, který by mi zůstal (a když se na něj přenese ta veřejná IP z venku, tak by to asi mělo chodit jak píšeš, ale stejně bojím :-)

navíc u toho modemu se uvádí jen možnost připojení přímo do PC... když by to nebylo do PC, ale do routeru, tak:

a) to je jedno a musí to chodit, ne?

b) je to "legální"? - aby technik co příjde měnit modem nepindal? Na infolince říkali, že by musel vyměnit modem a i nainstalovat něco do PC (asi ovladače), ale to je při použití ethernetu (ať už s nebo bez routeru) blbost ne?

Ještě jednou děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...