Přejít na obsah

Ústecko


Návštěvník ajka

Doporučené příspěvky

Návštěvník ajka

Na dnešek mi vypadlo od upc 25657687 programů a zůstalo mi tam pár českých a asi 2 německých programů. A naopak za to vše tam mám nově prima cool. Je to sice hezký, ale 1 program za dalších 10 na které denně koukám nechci a na ten zbytek (ČT, Prima, Nova, Love, Barrandov atd), co mě tam zůstal se nedívám více méně vůbec...

 

Jelikož upc na své klienty kašle a žádné zprávy neposílá(novinky bych čekala u nich na hlavní stránce a ne všude jinde po netu) a telefonování k nim stojí majlant, tak by mě zajímalo, co se děje. Vím, že se rušil analog, ale už nikdo neřekl, co s tím mám dělat já...

 

Počítala jsem s tím, že jako kabelovka se s tím upc popere samo a já zároveň jakožto s kabelovkou jsem nepočítala s nějakýma problémama. Zajímalo mě jestli s tím teda něco udělají nebo ne, jestli někdo víte něco a jestli bude třeba box. A jestli ano, tak jim pravděpodobně zamáváme, protože na 4 televize to platit nebudeme :|

 

Máme základní nabídku standard a ze všech těch programů, co nám jdou můžu napočítat na prstech 1 ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to za lokalitu ? V severních Čechách došlo právě k odpojení širší analogové nabídky a zůstalo několik základních programů. Více se o tom píše v jiném vlákně. Na fóru se o tom již dost diskutovalo a každý si musí zvolit nějakou alternativu.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, resi se to v tomto vlakne: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2748

 

Klienti co meli nabidku Klasik dostali predem avizo o zmene a mohli si vybrat na jakou nabidku prejdou s nejakou slevou.

 

Ostatni co maji nabidku Mini, nebo napr. Standart (kde nabidka Klasik take bezela), ale zadne informace predem nedostali, tam uz se automaticky pocita s tim ze maji plnou digitalni nabidku.

 

Bohuzel, pokud chcete na vsech televizorech mit digital, tak vam nezbyva nic jineho nez se dovybavit STB, nebo CA moduly do modernejsich televizoru

a to budto si je pujcit od UPC nebo koupit na www.dvb-c-shop.cz

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajka
Ano, resi se to v tomto vlakne: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2748

 

Klienti co meli nabidku Klasik dostali predem avizo o zmene a mohli si vybrat na jakou nabidku prejdou s nejakou slevou.

 

Ostatni co maji nabidku Mini, nebo napr. Standart (kde nabidka Klasik take bezela), ale zadne informace predem nedostali, tam uz se automaticky pocita s tim ze maji plnou digitalni nabidku.

 

Bohuzel, pokud chcete na vsech televizorech mit digital, tak vam nezbyva nic jineho nez se dovybavit STB, nebo CA moduly do modernejsich televizoru

a to budto si je pujcit od UPC nebo koupit na www.dvb-c-shop.cz

Ja jsem zase automaticky pocitala s tim, ze nam tu nabidku prevedou a nic dal resit nebudu muset, pripadne daji sami vedet a ne, ze JA, zakaznik, se tu budu pidit v googlu po informacich. Kdybych se takhle starala o zakazniky v praci, tak me brzo vyhodi, pripadne mi zkrachuje podnik.

Svaty karneval, tam alespon servis za neco stal...

 

PS: rano moudrejsi vecera, linky si projdu rano. Zase pro jednou den, kdy nas upc necim nastvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No psala jste ze mate nabidku Standart, takze vsechny kanaly co byly v analogovem Klasiku mate zaroven i v digitalu, proto nejaky prevod sluzby neni na miste.

 

Na druhou stranu ja ale pravda ze UPC informuje pouze ty co maji nabidku Klasik,

informovani ostanich co maji vyzsi nabidky kde ale take Klasik jede uz ale bohuzel neresi a

pritom by stacilo poslat aspon email nebo zpravu na STB, coz zadne penize nestoji,

pak neni divu ze je problem se dovolat infolinku, kdyz se tam nenformavani zakaznici zbytecne dozaduji proc jim ten analog najednou nejede.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajka

V nabidce klasik byly ale schodou okolnosti ty programy, ktere mi tu stale jdou...?

 

no pokud to spravne chapu, na 4 TV musime mit 4 STB, coz znamena, ze budeme 4x platit stejnou castku za kazdou TV a na to jim z vysoka kaslem. Vyzdimat z lidi penize to jo, ale kvalitni sluzby, to ne. Tudiz prisli minimalne o jednoho zakaznika...

 

Ted platime zbytecne penize za balicek, na ktery se nemuze podivat, bezva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena za kabelovou tv se plati jen jedna at mate STB kolik chcete,

a myslim ze neni nutne mit u kazdeho televizoru STB, na koukani treba na zpravy ci zakladni kanaly stale staci i ten orezany analog.

Jeden STB od UPC uz jiste mate, dalsi si muzete pronajmout nebo koupit vlastni STB, nebo modul do televizoru.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ajka

Nene, myslela jsem poplatky za STB. Jelikoz mame 1 a potrebujeme 4, tak nas takhle sranda jednorazove vyjde na 1300x3? Nekde jsem vycetla, ze to stoji 2tis, tzn jen 6tis za STBy na vsechny Tv.

 

Bohuzel zakladni orezana nabidka je prave ta, na kterou se temer vubec nedivame nebo divame jen vyjimecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...