Přejít na obsah

UPC a stahovanie z Hotfile, Fileserve a Filesonic


Návštěvník Vision

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vision

Zdravicko,

 

rad by som sa opytal aka je momentalne situacia so stahovanim pod premiovym uctom zo spominanych servrov. Vedu sa tu diskusie ci je to vina UPC alebo naopak. Ja sa chcem spytat na konkretne skusenosti v poslednej dobe.

 

Mam v plane prejst na Fiber Power 25 pripadne 50, ale vylucne so zameranim na neobmedzene stahovanie. O rychlosti co tu spominanete urcite nestojim...

 

Momentalne mam net Turbo 3 a sosam tam 270kb/s aj ked nemam zaplatene Premium. Urcite by som nechcel dopadnut s premiovym uctom co mi pojde este pomalsie... :evil:

 

Dakujem za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník trevis79

Bohužel nemám čas se tím více zabývat, ale pokud se připojím přímo z UPC, tak stahuji z Fileserver (free) velice pomalu - max. 50 kB/s. Přepojím-li se přes externí proxy (O2, Masterinternet) rychlost se pohybuje 250 - 366 kB/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zdemax

Mám premium účty na FileServe i FileSonic a stahuju z nich pomocí Internet Download Managera.

Při stahování z FileServe kolísá často rychlost od 1 po 12 MB/s , u FileSonicu je to stabilně 10 až 12 MB/s ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Mám premium účty na FileServe i FileSonic a stahuju z nich pomocí Internet Download Managera.

Při stahování z FileServe kolísá často rychlost od 1 po 12 MB/s , u FileSonicu je to stabilně 10 až 12 MB/s ...

já naopak premka na to nemám a stahuju z nich v průměru ~200kB/s, jinak mám premko na share-rapid a tam jedu na maxa (~30Mb/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník playzo

Zdravím,

UPC SK a UPC CZ nie sú jedna spoločnosť. UPC SK prenosové rýchlosti internetu neobmedzuje. Ja využívam internet UPS SK Fiber Power 120 a rýchlosti sťahovania bežia naplno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník depayo

Uz mi neda nereagovat. Kde kto tu napise totalnu blbost a este da zato smajla aku mudrost napisal.

Ludia si uvedomte jednoduchu vec a to:

Preco by napr. fileserve bol spomaleny 10 nasobne.. zrazu je tak zatazeny? Zrazu? Kto by ma vo fileserve tu drzost uctovat plne poplatky ludom za sluzbu ktora nefunguje.

Takze skoncite nekonecnu diskusiu o tom kto blokuje a ci blokuje.

UPC jednoznacne blokuje prenosovu rychlost a mate to dokonca aj v zmluve ! Len je to tam napisane tak trochu zahmlene.

Takze ak tu niekto napise ze "mam upc a mne to ide naplno" to neznamena ze ta neblokuju. Znamena to len tolko ze za dane fakturacne obdobie si este neprecerpal svoj limit.Napr 80GB/mesiac..Alebo este niesi v databaze chronickych stahovacov. Napr 80GB/mesiac.

Takze tak. Mimochodom. Bol som spokojnym zakaznikom T-com optik. UPC je des.

Pre upc tvori problem chronickych stahovacov mozno urcite percento zakaznikov. Je to len politika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...