Přejít na obsah

2 smlouvy na jednu pripojku, jde to ?


Návštěvník viking18

Doporučené příspěvky

Návštěvník viking18

Prohledal sem forum, ale toto tema sem nenasel.

Co se stane kdyz vypovim smlouvu a jeste nez skutecne skonci uzavru pres internet jinou.

Treba na manzelku.

Nemam problem s tim platit mesic a pul dve smlouvy.

Spis nevim co na to rekne UPC, pripadne technik az prijede novou smlouvu zapojit.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Pokud vím tak ti nedovolí uzavřít na tu přípojku další smlouvu dřív než den po zrušení a odpojení předchozí.. Myslím si, že ale není problém domluvit novou smlouvu s tím, že se podepíše a zaplatí následující den po ukončení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Není to přesně to co asi chceš ty, ale popíšu svou situaci.

Rodiče mé ženy mají díky ZTP/P výhodné volání od TO2 včetně internetu. Ten je u nich pomalý a navíc chtěli připojit ještě další PC, než jen držitele ZTP/P.

Oni sami si UPC internet připojit nechtěli a měli jen analogovou TV od UPC.

Při omezení analogu dostali STB a tak mají některé programy v analogu a jiné v digitálu.

 

K věci.

Já jsem si na jejich adrese na své jméno zřídil službu FP10. Faktura chodí na mě a vyúčtování za internet platím já.

Druhá faktura a vyúčtování TV je na ně a platí si ji sami.

 

Takže já mám dvě smlouvy na dvou adresách. A na jejich adrese (jedné zásuvce UPC ze zdi) jsou dvě samostatné faktury. Televize a Internet každé zvlášť.

 

Nedokážu si ale představit, že by z jedné zásuvky byly dva samostatné internety. I když i to je možná nějak realizovatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník viking18

Chci vyuzit nabidku z webu UPC, ktera je ted velmi vyhodna.

Kdyz sem volal na UPC linku tak mi samozrejme rekli ze je to JEN pro NOVE zakazniky.

A nebyli ochotni udelat jakoukoliv individualni nabidku.

Tak sem smlouvu vypovedel.

Asi zkusim tu vyhodnou nabidku objednat pres web a uvidim co se bude dit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník robo

Taky jsem chtel prejit na jiny tarif. urceny pro nove zakazniky. A napadla me moznost ukoncit smlouvu a druhy den po oznameni o ukonceni stare smlouvy, si udelat novou. Ne, prvne musi byt smlouva o ukonceni naplnena a az pote je mozne udelat novou smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník emba5

Podobné situace se stávají,pokud zákazník dá výpověd a v průběhu výpovědi chce nový zákazník navést služby tak se staré služby zruší novou smlouvou.Nesmí se shodovat jméno a spůsob platby- č. sipa nebo konta.Pokud ukončíte smlouvu,tak se musí počkat asi 5 dnů,než jste vyřazen ze systému.Potom si můžete navést nové služby.Rozdvojení služeb se dělá běžně třeba kvůli vyučtování Int. a telefonu na firmu,nebo skrátka pro různé osoby např. rodiče telefon a televizi a mladí internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...