Přejít na obsah

Vysoký ping


Návštěvník Adamoss

Doporučené příspěvky

Návštěvník Adamoss

Dobrý den,

 

už několik týdnů se potýkám s problémem při hraní hry League of Legends.

Internetové připojení mám stabilní, rychlé a bezproblémové. K jedinému problému dochází při hrání výše zmíněné hry, tedy při připojení na jejich servery někde v Evropě (Americké servery mají odezvu v pořádku). Problém je ten, že zejména v ranních hodinách dosahuje ping normálních hodnot (30-40), nicméně během dne dochází k jeho navyýšení na nehratelné hodnoty (200+). Ještě pár týdnů zpět se občas ping vyplhal na hodnoty okolo 120-150, což bylo nepříjemné, ale těch 200 a více už je opravdu nehratelné.

 

Problém zaručeně není na mé straně, před pár měsíci ke zvýšenému pingu nedocházelo.

 

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Adamoss

Ahhh, to jsem zapomněl zmínit. Mí spoluhráči s jiným než UPC připojením mají pingy v pořádku. Jeden známý z Liberce, který má také UPC má stejný problém, zvláštní ovšem je, že už se stala situace kdy např. já měl ping dobrý a on nikoliv, či naopak.

 

Takže je spojitost mezi UPC připojením a těmito servery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Vojtas

Mam podobny problem. Nikdy predtim jsem se s tim nesetkal. Ve vsech hrach mam ping pres 200 a tim padem je to nehratelne. Zacalo to tim, ze jsem si koupil hru kvuli multiplayeru - predtim jsem cca mesic zadne online hry nehral a problem tedy nebyl. V koupene hre ping pod 200 nesel. Vyzkousel jsem jine hry a tam problem nebyl. Nejdriv me napadl modem - restartoval jsem jej, ale bez vysledku. Ted uz se problem tyka vsech her - silene vysokej ping. Psal jsem na UPC a odpovedeli mi, ze jim muj modem vykazuje ztratovost na DS a mam prej zkusit dotahnout koaxial - pokud nenastane zmena tak jedine uz technik . Koaxial jsem dotahl, ale porad je to nehratelny. Napada vas neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaprve se koukni do modemu, co ukazuje za hodnoty v polozce signal http://192.168.100.1

viz.: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=4 ... e&start=22

 

Pak puzes zkust PING a Traceroute na nektery z tech problemovych hernich serveru,

dobre se take na to hodi programek WinMTR

http://sourceforge.net/projects/winmtr/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vojtas

Vcera jsem projel kompl spybotem a nasledne odinstaloval avast, kterej byl stejne permanentne vyplej a nahradil ho nodem, Ping u nekterych her vyrazne klesl, ale u nekterych se zlepsil jen velmi malo. Je mozny, ze to je nejakym bordelem v komplu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzes PC nechat projet nejakym anti-spywarem, treba Spybot - Search & Destroy

http://www.safer-networking.org/cz/home/index.html

a taky doporucuju kouknout na nainstalovane programy a pripadne odinstalovat vsechny zbytecnosti.

Pak kouknout na to co se spousti po staru Windows a pripadne povypinat vsechny zbytecnosti (Start-Spustit- msconfig- slozka Po spusteni).

 

Ale prvne koukni na ten signal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...