Přejít na obsah

Pristup k stazenejm datum


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Mě ho tedy poslali - jde taky o to, jestli máš v tom nastavení vyplněn platný mail pro jejich zprávy 8)

Já tedy nevím, ale už dost dlouho bez potíží změny ohlašují a na maily i reagují... zlepšili se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Je se teda po zmene nemuzu vubec prihlasit :/

 

vdycky to vyhodi ten timeout:

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /data/www/muj.karneval.cz/htdocs/webmail/include/imap.inc on line 80

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

Tak ted mi nekdo na modry lince rikal ze s tim maj problemy, takze to jeste nebeha jak by melo a prej na tom pracujou, tak at jeste chvili vydrzim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na muj.karneval.cz se da prihlasovat i pod jmenem tve nove identity, pokud nejakou mas

(napr. robert) a ne jen pod cislem jak to bylo na starem home.karneval.

 

V ceniku je uvedeno, ze pro tarif Turbo 2000 je v cene 5 emailovych schranek, nevite nekdo, kde se nastavuji? Identity muzu pouze menit a ne pridavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pavelkon
V ceniku je uvedeno, ze pro tarif Turbo 2000 je v cene 5 emailovych schranek, nevite nekdo, kde se nastavuji? Identity muzu pouze menit a ne pridavat...

 

Já jim poslal na internet@karneval.cz. Tam sem napsal jaké adresy bych si přál. Jaké je moje klientské číslo atd. Druhý den mi poslaly zprávu kde bylo nastavení nových schránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ceniku je uvedeno, ze pro tarif Turbo 2000 je v cene 5 emailovych schranek, nevite nekdo, kde se nastavuji? Identity muzu pouze menit a ne pridavat...

Já jim poslal na internet@karneval.cz. Tam sem napsal jaké adresy bych si přál. Jaké je moje klientské číslo atd. Druhý den mi poslaly zprávu kde bylo nastavení nových schránek.

Nekteri si tu pletete hrusky z jabkama,IMHO tech 5 emailovych schranek znamena 5 od sebe naprosto oddelenych schranek, kazdas s vlastnim jmenem a heslem.

A pak jsou zde aliasy, kterych si muzete ke kazde te schrance nekolik priradit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...