Přejít na obsah

Odesílání pošty, SPAM, bootnet


Návštěvník jobro

Doporučené příspěvky

Návštěvník jobro
V 21. 12. 2019 v 10:28 PM, sodekcz napsal:

...Další věc je s těmi smtp servery odchozí pošty a antispamovými ochranami. To je a zřejmě bude běh na delší trať, kde se odesílatel nedokáže účinně bránit proti některým nevhodně nastaveným pravidlům na straně příjemce...

Po delším experimentování jsem z "neodeslatelného" mailu postupně odstranil přílohu a obrázky - odeslání stále bylo odmítnuto pro údajný SPAM. Nakonec jsem odstranil vložený odkaz na prodejnu knih, viz: (https://alive.osu.cz/nova-kniha-dr-hajka-nejen-ceskym-unikatem/) a náhle odeslání fungovalo! Takže UPC smtp server má takto nastavena pravidla? Opravdu udivující.

Příjemné Vánoce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jobro

Smtp servery - vyřešeno, viz jobro 21.12.2019, 10:28 PM.
Žil jsem v přesvědčení, že je správné (a nejlepší) používat pro odesílání pošty server mého poskytovatele internetu, zde UPC. Z dávných dob jsem měl v povědomí, že poskytovatel internetu "nemá rád" nebo dokonce nedovoluje používat alternativní smtp server. Proto jsem používal jako výchozí smtp.upcmail.cz.

Po zkušenosti s filtrováním mailů v UPC jsem překonfiguroval poštu v Thunderbirdu. Mám tři poštovní účty u různých poskytovatelů, každému z nich jsem změnil smtp na jejich vlastní. A je klid.

P.S. fórum jistě sledují i na tech. podpoře UPC, že nikdo nevysvětlil tuto tristní situaci...
Dosud e-maily s vloženými odkazy prošly, až na již zmíněný https://alive.osu.cz/nova-kniha-dr-hajka-nejen-ceskym-unikatem/
možná, že jich "neprojde" víc, nyní už to po přestavení pošty nezjistím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...