Přejít na obsah

Vyuziti krabice od modemu! ... jak jinak nez jako ....


Návštěvník Anonymous

Uz vite co s vasi krabici  

20 hlasů

  1. 1. Uz vite co s vasi krabici

    • uz ji nemam
      3
    • mam ale asi se na ni bude prasit dal
      16
    • pouziju na inteligentnejsi vec
      0
    • take do ni nacpu nejaky nebohy pocitac
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

JAKO CASE,

timto dekuji Karnevalu za to ze mi nejen zapujcil modem ale i skvely case.

no dnes jsem nevedel kam ulozit vnitrnosti jednoho pc a koukam > rozmery krabice = rozmery zakl.desky (mATX)

trvalo mi to 2hodiny a nacpal jsem tam desku, harddisk priletoval vypinac, led diodku a externi ATX konektor a stavu na disk (zdroj se tam bohuzel nevesel ... asi nekde budu muset sehnat postarsi case dell > ty maj ukrutne maly zdroje}

trochu se to peklo (cpu chladic jen pasiv) ... do bocni strany nozem diru > do diry ventilator a uz to bylo ok.

 

pouzite staveb. prvky:

- krabice od modemu motorola

- mikrospinac

- led diodka

- 2x 2zil.kabely co se daj pichnout do desky (aka diody)

- 8x8 ventilator

- rozdvojkana stavu ze zdroje

- prodluzovacka ATX konektoru

- cerny molitan co se dava pod desku

- harddisk zabaleny do plastove krabicky od Seagate > rikaji tomu seashell

- mATX deska+proc....atd

- a zdroj samozrejme

 

pouzite nacini:

- pajka na cin

- IZOLEPA

- nuz (ky)

 

nacini nepouzite a naprosto k nicemu

- sroubovak

- sroubky

- hoblik

- vrtacka

... a podobny dalsi kramy

>>> zkratka nejmin narocny casemod (nebo jak tomu ty blazni rikaji)

 

jen co sezenu fotak tak se s vami podelim o vysledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ale co když ti odejde modem a Karneval ho bude chtít vrátit v originálním balení?

 

Myslim ze mu jeho case zustane. Me modem odesel a technik si ho vzal jenom se zdrojem, po nejaky krabici se fakt neshanel .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

naco case, ja mam uz asi 14 dni vsechno hozeny venku, mam to akorat na podlozce abych to mohl prenaset k TV kdyz cumim na nejaky film

komp.jpg

na fotce podlozka jeste neni, ponevadz je to foceny hned po tom co jsem to vyndal

 

jinak case jsem si znicil kdyz sem do nej vyrezaval otvor a ponekud jsem pritacil na pilu a ty zbytky plechu to nevydzely a cely case zkroutil

 

a jeste neco, nezna nekdo nejaky elegantni reseni jak dostat signal z grafarny do TV pres dva pokoje?

grafarna ma samo TV out a pouze videokabelem to nejde ponevadz to ma moc velkej odpor a ten signal tam vubec nedorazi

zkousel sem pouzit jako meziclanek stare video kde jsem videosignal prevedl na UHF, ale kvalita nebyla nejlepsi - proste je to moc daleko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
naco case, ja mam uz asi 14 dni vsechno hozeny venku, mam to akorat na podlozce abych to mohl prenaset k TV kdyz cumim na nejaky film

na fotce podlozka jeste neni, ponevadz je to foceny hned po tom co jsem to vyndal

 

jinak case jsem si znicil kdyz sem do nej vyrezaval otvor a ponekud jsem pritacil na pilu a ty zbytky plechu to nevydzely a cely case zkroutil

 

a jeste neco, nezna nekdo nejaky elegantni reseni jak dostat signal z grafarny do TV pres dva pokoje?

grafarna ma samo TV out a pouze videokabelem to nejde ponevadz to ma moc velkej odpor a ten signal tam vubec nedorazi

zkousel sem pouzit jako meziclanek stare video kde jsem videosignal prevedl na UHF, ale kvalita nebyla nejlepsi - proste je to moc daleko

 

Chvili jsem mel case resenej podobne, po prechodu z AT na ATX a nemel jsem novej case. Sranda byla kdyz jsem s tim dorazil na vikend ke kamosovi a hned se hrnul k nejvetsimu stolu v byte a celej ho sam obsadil svym vrakovistem :)

 

Prevod signalu : resil / resim stejnej problem a mam tri potencialni reseni -

1. prej se da koupit kvalitni kabel, stinenej a s malym utlumum, takovej co zvladne i dvacet metru. Ale ty prachy ... tusim ze to bylo vic jak tisicovka.

 

2. existujou bezdratovy prenosy signalu - mas prijimac a vysilac a vypada to jak zakladna k bezdratovejm sluchatkum. Jede to na bezlicencnich 2.4 GHz. Problem je zase cena - tusim nad tri tisice.

Ale videl jsem to v nejaky "akci" v letaku LIDLUu :D za cca 1k2 komplet, to uz jsem o tom vazne uvazoval, i kdyz asi kvalita neceho z prodejny potravin by byla dost mizerna ...

 

3. k tomu se klonim nejvice - dvd player (napr. CyberHome) s podporou divx/xvid - cena lehce nad dva tisice. takze i kdyz doma obyc dvd uz mame, tohle bude asi dalsi kousek elektroniky.

dvd za deset korun, na to sest filmu a na celej vikend zabava vyresena :)

 

to Tomus : tohle je kapku dost OT - mohl byste to prosim rozdelit a hodit do jinyho sekce ? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
.... prej se da koupit kvalitni kabel, stinenej a s malym utlumum, takovej co zvladne i dvacet metru. Ale ty prachy ... tusim ze to bylo vic jak tisicovka.......

pry by i na 40m mel stacit kvalitni koaxial ktery se pripoji na obycejny kompozitni video vystup

jinak ja se dival na DVD DivX prehravac od Phillipse za 5k, ponevadz potrebuju nejaky s dekodery prostoroveho zvuku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

A zkousel jsi odrusit TV antenu popr.vytahnout protoze kdys nechas zapojenou TV a pak privedes Video signal z PC tak se mezi sebou tlucou zeme.Odruseni provedes tak ze prerusis stineni TV anteny a pak ho spojis pres 1 nebo 5 nanofaradovy kondik (tema hodnotama si momentalne nejsem jist) me to funkuje s cca 15 m kabelem(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...