Přejít na obsah

Analog a pc


Návštěvník hojdytom

Doporučené příspěvky

Myslím, že taková tabulka by měla zahrnovat nejen analogové programy a příslušné kmitočty, ale i digitální muxy a jejich kmitočty platné v té které lokalitě. Tak by zájemce viděl co se v digitálu nabízí / není to všude stejné, viz např. programy jako ARD, ZDF ,3sat ORF..../ ale hlavně také kde to má hledat /ladit, nastavovat/. Jsou třeba dvě odlšné sítě / UPC,Karneval/ Při různých technických potížích při příjmu je dobré to vědět.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty digiální muxy by někde na webu mohly bejt, no... :oops: ale jestli je to v různejch lokalitách různě, tak se do toho asi nikomu nehce... :? pokud by se to dalo do pořádku, tak to tam snad bude... :roll: otázkou taky je, jestli je vůbec technicky možný, aby měly všechny lokality stejný nastavení, nevim...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky Tomusi, to samozřejmě vím, jsem už na fóru nějaký ten pátek. Nejde o mne. Myslím tím uživatele- laiky. Můj povzdech směřuje na oficiální stránky UPC. Tam to každý logicky očekává a hledá.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hojdytom

nainst. sem program chris tv lite. nasel mi vsechny programy, ale ve viditelne horsi kvalite nez ty ktere jsem mel v minulem prtehrevaci. Neznate jeste jine nazvy prehravacu tv???+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hojdytom

Nasel jsem uz i jine a ve vsech je to podobne... Napadlo me jesli to nemuze byt nekvalitním kablem. A u vetsiny prog. mam problem se zvukem, nekdy to skvrci a nekde nejde vubec :( dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...