Přejít na obsah

Vypadávání MTV + nekvalitní obraz


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mystif
Tak tohle je fakt vtipný. Zavolal jsem na KC a tam mi řekli, že mají výpadek veškerých služeb v Plzni a Ostravě, že na Praze 9 nefunguje dost věcí a že o výpadcích celého muxu MTV ví. Prý se na odstranění závady pracuje. Dobrý, aspoň to ti vtipálci vědí. Ale co se proboha stalo? :lol:[/quot]

 

Me ten MUX s MTV a spol. vypadaval jiz cca 10-14 dni. Vcera vecer prestal jit uplne. A v nedeli byly vypadky na Eurosportu HD... Takze posilat domu technika je asi pekna blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No jo no, jsou tam na centrále asi nějaké chybky v komunikaci.:-)

Docela by mě taky zajímal smysl služby Výpadky služeb UPC na ofic. stránkách, kde už nejméně 14 dní, ale možná ještě déle visí, že kostičkuje NG Music a nefungují titulky u AXN. A tahle hláška se objeví, ať si zadáte kteroukoliv lokalitu. Zvlášť ty nefunkční titulky u AXN mě baví, protože DVB titulky byly u tohoto programu zrušené už dávno a ty co tam jsou od té doby "natvrdo" tam prostě jsou. Tak nevím, které jim nefungují. :roll: Ale o potížích s Eurosportem HD a s muxem s MTV se tam samozřejmě nedozvíte nic.:?

Holt asi mají na Výpadcích nějaký výpadek. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak velice potichu volam slaaava :wink: Uz mi asi 20 minut Eurosport HD nezakostickoval a ted v klidu koukam na VH1 :!: Ted se jen ptam pratele, jak dlouho :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mystif
Tak velice potichu volam slaaava :wink: Uz mi asi 20 minut Eurosport HD nezakostickoval a ted v klidu koukam na VH1 :!: Ted se jen ptam pratele, jak dlouho :?:

 

Jo jo, od vcerejska to uz jede. Pro me prace navic se zrusenim vyjezdu technika :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...