Přejít na obsah

Vypadávání MTV + nekvalitní obraz


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Už několik dnů mi celkem často vypadávají kanály MTV. Konkrétně zlobí MTV Czech, MTV Dance, MTV Rocks. Divám se třeba na MTV a najednou mi na pár sekund spadne s hláškou "Není žádný signál" a udělá to takovej ten chrastící zvuk. Po chvilce zase naskočí. Nevím, co dalšího v tom muxu je, ale u jiného kanálu jsem zatím takové problémy nezaznamenal. Děje se to někomu taky? Lokalita - Praha.

 

A ještě jedna poznámka k českému MTV. Jestli to někdo z nich tady čte, měli by něco udělat s kvalitou obrazu. Je to strašná mazanice. Vysílá sice 720x576, 3Mb/s, 16:9, 256 Kb/s audio, takže na papíře fajn, ale skutečnost je někde jinde. Pozoruji to už delší dobu a vysílané materiály jsou méně ostré, než samotná grafika stanice a to hodně. Vím, není to HD, ale mám nastavení ostrosti na TV na maximu a opravdu je někde u MTV chyba, protože většina materiálů, co vysílají, byla nativně natočena v 1080i (např. Video Music Awards 2010 - které mimochodem totálně zkazili, to komentovat nebudu) a vůbec to není znát. Jako bych se díval na VHS. Kde je problém, MTV Czech, ptám se já?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vitejte do klubu..... Ja uz asi tyden pozoruji vyse uvedene (lokalita Melnik) + me jeste to same dela i transpoder s Eurosport HD. Napsal jsem na UPC, tak uvidim, co s tim udelaji.Tipuji to na poslani obnovovaciho signalu :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi volali z UPC a poslou mi domu technika. Nevim, ale asi by bylo lepsi, kdyby ste vsichni, co mate uvedeny problem, napsali na UPC, protoze jinak se nic nevyresi. Plus by chtelo zduraznit, ze uz minimalne 3 uzivatele maji uvedeny problem! Dik za pomoc, treba spolecne zed prorazime :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za reakce. Jsem rad, ze nejsem sam. Bohuzel dnes uz na kanaly MTV ani neprepnu, rovnou mi to napise, ze neni signal. A Extreme Sports taky, ktery asi je ve stejnem muxu. Proc nas musi UPC tolik srat? To vazne nevedi, ze to je globalni problem?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me stejny problem. Praha 4 - Krc. UPC posila na zitra technika, ale pochybuju, ze to je pouze u me lokalne...

Nehlede na to, ze pokud nic nezjisti, tak hrozi platba za marny vyjezd. Tot duvod, proc sem si technika pozval az na rijen, doufam, ze si bude stezovat vic lidi a v UPC jim snad do te doby docvakne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me stejny problem. Praha 4 - Krc. UPC posila na zitra technika, ale pochybuju, ze to je pouze u me lokalne...

Nehlede na to, ze pokud nic nezjisti, tak hrozi platba za marny vyjezd. Tot duvod, proc sem si technika pozval az na rijen, doufam, ze si bude stezovat vic lidi a v UPC jim snad do te doby docvakne!

 

No s marnym vyjezdem to muzou zkusit. To bych je hnal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je fakt vtipný. Zavolal jsem na KC a tam mi řekli, že mají výpadek veškerých služeb v Plzni a Ostravě, že na Praze 9 nefunguje dost věcí a že o výpadcích celého muxu MTV ví. Prý se na odstranění závady pracuje. Dobrý, aspoň to ti vtipálci vědí. Ale co se proboha stalo? :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...