Přejít na obsah

Výpadky v surfingu


Návštěvník gesor

Doporučené příspěvky

Mozna alternativa je, nahrat si do DIR-120 firmware pro DI-604UP. Hardwarove jsou totozny, ale druhej jmenovanej ma posledni verzi z Firmware Version: v1.01.09, 2010-02-04 17:24:06.

 

To co jsem si do svyho DIR-120 nahral je:

http://www.dlink.ua/files/products/ftp/ ... .01.09.bix

 

A zatim vsechno chodi jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli to s tímto souvisí, ale mám stejnej problém, podobně často. Před týdnem jsem si schválně pořídil wifi routr, protože jsem notebook casto přenášel a myslel jsem, že je to tím. Teď jsem, ale zjistil že to tím není. Opět výpadek a když jsem pátral po chybě, restartoval modem, routr, PC..tak nakonec jsem zjistil, že mám JINOU IP adresu?? Jak je to možné? Myslel jsem, že mám pevnou IP. Pak se asi není co divit, že jsou výpadky když se IP adresa mění. To bych ten routr mohl přenastavovat furt. Jen teď nevím jestli je to chyba u UPC, nebo jestli se někdo napojuje načerno. No, pozítří se má stavit technik s novým modemem tak se ho zeptám. Už posledně když byl výpadek tak technik co dojel říkal že tam dole byl povytažený káblík. To ho asi někdo nevrátil tam kam měl...

..a nebo se to stává a IP se prostě občas mění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V routru přeci nastaviji IP a DNS ne? A klonování síťové karty. Včera jsem půl dne měl zaplé PC a vše běželo, kolem desáté najednou nejel net, nepomohlo restartovat modem, ani routr an i PC..tak jsem zapojil káblík z modemu rovnou do PC )vynechal routr) a znovu modem restartoval..pak znovu PC (nevím proč musím i PC ale je to tak rychlejší) a pak to najelo ale s jinou IP. Ale takhle to mělo najet i s routrem na kterem je naklonovaná MAC síťovky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To přeci, ale routr neumí ne? To umí jen operační systém. Aspoň jsem o tom v manuálu k routru nečetl... V nastavení win7 samozřejně mám zaškrtnuté získat IP adresu automaticky z DHCP...což je jak chápu pro ně routr/teda..z ničeho jiného info nedostanou...a ten ji má nastavenou napevno a nikde ji získat nemůže... Jestli ano tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, právě tu byl technik a vše mi nastavil. IP adresa je tedy dynamická. Což odpovídá tomu že routr má být nastavený na dynamickou (získává z DHCP). Mě to nesedělo s tím co tu bylo řečeno, že IP adresa se němní, pouze při změnězařízení..

Takže děkuju, trochu jsem to pletl :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...